Model
TOYOTA (USA) Camry LE to auto dla 5 osób. Dostęp do wnętrza zapewnia 4 drzwi. Camry 2.4 MR`06 LE to samochód o długości nadwozia wynoszącej 4815 mm, a pozostałe wymiary to: 1820 mm (szerokość) oraz 1470 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia odpowiednią przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji TOYOTA (USA) Camry przypada na lata 2006 - 2013.
Czytaj więcej o TOYOTA (USA) Camry
Silnik
Pod maską TOYOTA (USA) Camry 2.4 MR`06 pracuje jednostka napędowa, dla której paliwo stanowi benzyna. Ten motor ma pojemność skokową 2362 cm3. W tej wersji TOYOTA (USA) Camry wytwarza moc maksymalną na poziomie 158 KM. Opisywany model TOYOTA (USA) Camry 2.4 MR`06 LE posiada manualną skrzynię biegów, która w tej wersji jest 5-biegowa.
Wyposażenie
Camry 2.4 MR`06 w wersji LE to jedna z 7 wersji, modelu Camry 2.4 MR`06. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji TOYOTA (USA) Camry 2.4 MR`06 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla TOYOTA (USA) Camry 2.4 MR`06 w każdej z 1 wariantów nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | TOYOTA (USA) |
|---|---|
| Model | Camry |
| Generacja | XV40 |
| Wersja | LE |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | sedan |
| Produkcja Od | 2006 |
| Produkcja Do | 2013 |
| Pojemność silnika | 2362 cm³ |
| Moc | 116 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2000 kg |
| Szerokość | 1820 mm |
| Długość | 4815 mm |
| Wysokość | 1470 mm |
| Pakiety |
|