Model
Lata produkcji tej generacji Camry to 2006 - 2013. Standardowo TOYOTA (USA) Camry 3.5 MR`06 ma wysokość 1470 mm i szerokość 1820 mm. Tym, co określa styl nadwozia tego modelu, jest jego długość, która wynosi 4815 mm. Dzięki podobnym rozmiarom ten Camry 3.5 MR`06 dysponuje 5 miejscami, a dostęp do wnętrza zapewnia 4 drzwi. Ten Camry 3.5 MR`06 jest dostępny w 3 wariantach wyposażenia.
Czytaj więcej o TOYOTA (USA) Camry
Silnik
Pod maską TOYOTA (USA) Camry 3.5 MR`06 pracuje jednostka napędowa, dla której paliwo stanowi benzyna. Ten silnik ma pojemność skokową 3456 cm3. W tej wersji TOYOTA (USA) Camry generuje moc maksymalną na poziomie 268 KM. Opisywany model TOYOTA (USA) Camry 3.5 MR`06 LE Aut. posiada automatyczną skrzynię biegów, która w tej wersji jest 4-biegowa.
Wyposażenie
3 wersji wyposażenia zapewnia duże możliwości konfiguracji dla TOYOTA (USA) Camry. Prezentowany Camry 3.5 MR`06 to wersja LE Aut., która spełnia oczekiwania Klientów, którzy poszukują wyposażenia, zawartego w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela wyraża dane techniczne dla samochodów marki TOYOTA (USA). Model Camry 3.5 MR`06 występuje w 1 wersjach nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | TOYOTA (USA) |
|---|---|
| Model | Camry |
| Generacja | XV40 |
| Wersja | LE Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | sedan |
| Produkcja Od | 2006 |
| Produkcja Do | 2013 |
| Pojemność silnika | 3456 cm³ |
| Moc | 197 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2050 kg |
| Szerokość | 1820 mm |
| Długość | 4815 mm |
| Wysokość | 1470 mm |
| Pakiety |
|