Model
TOYOTA (USA) Sienna XLE AWD Aut. to samochód dla 7 osób. Dostęp do wnętrza dostarcza 5 drzwi. Sienna MR`16 XLE AWD Aut. to samochód o długości nadwozia wynoszącej 5100 mm, a pozostałe wymiary to: 1980 mm (szerokość) oraz 1810 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia odpowiednią przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji TOYOTA (USA) Sienna przypada na lata 2010 - 2020.
Czytaj więcej o TOYOTA (USA) Sienna
Silnik
Pod maską TOYOTA (USA) Sienna MR`16 pracuje jednostka napędowa, dla której paliwo stanowi benzyna. Ten silnik ma pojemność skokową 3456 cm3. W niniejszej wersji TOYOTA (USA) Sienna wytwarza moc maksymalną na poziomie 296 KM. Opisywany model TOYOTA (USA) Sienna MR`16 XLE AWD Aut. posiada automatyczną skrzynię biegów, która w tej wersji jest 8-biegowa.
Wyposażenie
15 edycji wyposażenia dostarcza niemałe możliwości konfiguracji dla TOYOTA (USA) Sienna. Prezentowany Sienna MR`16 to wersja XLE AWD Aut., która spełnia oczekiwania Klientów, którzy poszukują wyposażenia, zawartego w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Oto jak przedstawiają się dane techniczne dla TOYOTA (USA) Sienna MR`16 w poszczególnych wersjach nadwoziowych
Najważniejsze dane
| Marka | TOYOTA (USA) |
|---|---|
| Model | Sienna |
| Generacja | XL30 |
| Wersja | XLE AWD Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | van |
| Produkcja Od | 2015 |
| Produkcja Do | 2020 |
| Pojemność silnika | 3456 cm³ |
| Moc | 218 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 7 |
| Masa całkowita | 2720 kg |
| Szerokość | 1980 mm |
| Długość | 5100 mm |
| Wysokość | 1810 mm |
| Pakiety |
|