Model
Decydując się na samochód taki jak TOYOTA (USA) Sienna będzie można zabrać na pokład 7 pasażerów. Będą oni mogli zająć miejsca w samochodzie, korzystając z 5 drzwi. Długość nadwozia wynosi 5100 mm. Poza tym Sienna ma 1810 mm wysokości. Jego szerokość to 1980 mm. Dzięki tym rozmiarom masa tego TOYOTA (USA) Sienna MR`16 wynosi 2720 kg. Samochód produkowany był przez TOYOTA (USA) w latach 2010 - 2020.
Czytaj więcej o TOYOTA (USA) Sienna
Silnik
Pod maską TOYOTA (USA) Sienna MR`16 działa jednostka o pojemności 3456 cm3. Jest to motor zasilany paliwem jakim jest benzyna i generuje moc na poziomie 296 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą automatycznej skrzyni biegów. 8-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest AWD (4x4). Poza wymienioną wyżej wersją TOYOTA (USA) przewidział 2 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
W cenniku odnajdziemy Sienna MR`16 w wersji XLE Premium AWD Aut.. XLE Premium AWD Aut. to jedna z 15 wersji wyposażenia, które możemy znaleźć w gamie TOYOTA (USA). To 5 -drzwiowy pojazd, którego wyposażenie będzie można odnaleźć w tabeli zawartej poniżej:
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
TOYOTA (USA) Sienna MR`16 - dane techniczne dla wszystkich wariantów nadwoziowych występujących w latach 2010 - 2020.
Najważniejsze dane
| Marka | TOYOTA (USA) |
|---|---|
| Model | Sienna |
| Generacja | XL30 |
| Wersja | XLE Premium AWD Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | van |
| Produkcja Od | 2015 |
| Produkcja Do | 2020 |
| Pojemność silnika | 3456 cm³ |
| Moc | 218 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 7 |
| Masa całkowita | 2720 kg |
| Szerokość | 1980 mm |
| Długość | 5100 mm |
| Wysokość | 1810 mm |
| Pakiety |
|