Model
Toyota Verso-S 1.33 MR`11 wytwarzano w latach 2010 - 2015. Wymiary tego Toyota Verso-S to: długość - 3990 mm, szerokość - 1695 mm oraz wysokość - 1595 mm. Takie gabaryty pozwoliły na wygospodarowanie 5 miejsc w przestrzeni pasażerskiej. Właściwy dostęp od kabiny daje 5 drzwi. Ze względu na swój rozmiar Verso-S waży 1880 kg co jest przeciętnym wynikiem w swojej klasie. Ten Verso-S 1.33 MR`11 występuje w 1 wersjach nadwozia.
Czytaj więcej o TOYOTA Verso-S
Silnik
Pod maską Toyota Verso-S 1.33 MR`11 działa jednostka o pojemności 1329 cm3. Jest to silnik zasilany paliwem jakim jest benzyna i uzyskuje moc na poziomie 99 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą manualnej skrzyni biegów. 6-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest przedni (4x2). Poza wymienioną wyżej wersją Toyota przewidział 2 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
Verso-S 1.33 MR`11 w edycji Life to jedna z 10 wersji, modelu Verso-S 1.33 MR`11. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji Toyota Verso-S 1.33 MR`11 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla Toyota Verso-S 1.33 MR`11 w każdej z 1 wariantów nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Toyota |
|---|---|
| Model | Verso-S |
| Generacja | P12 |
| Wersja | Life |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | minivan |
| Produkcja Od | 2012 |
| Produkcja Do | 2013 |
| Pojemność silnika | 1329 cm³ |
| Moc | 73 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1880 kg |
| Szerokość | 1695 mm |
| Długość | 3990 mm |
| Wysokość | 1595 mm |
| Pakiety |
|