Model
Aby komfortowo przewozić 5 osób, producent - Toyota - wyposażył Verso-S w 5 -cioro drzwi. Wysoki 1595 mm pojazd ma 3990 mm długości i 1695 mm szerokości, co czyni go typowym przedstawicielem swojej klasy nadwoziowej. Dodatkowo model waży 1880 kg. Toyota produkował Verso-S 1.33 MR`11 w 10 wersjach w latach 2010 - 2015.
Czytaj więcej o TOYOTA Verso-S
Silnik
Pod maską Toyota Verso-S 1.33 MR`11 znajdziemy silnik o 99 KM mocy i pojemności 1329 cm3. Jest to jeden z 2 silników, które Toyota przewidział dla tego modelu. Verso-S 1.33 MR`11 posiada napęd przedni (4x2). Za przeniesienie napędu na koła w Toyota Verso-S 1.33 MR`11 odpowiedzialna jest manualna przekładnia ( 6-biegowa ). Silnik w Verso-S 1.33 MR`11 można konfigurować z różnymi wersjami wyposażenia (w wypadku Verso-S 1.33 MR`11 jest ich 10 ).
Wyposażenie
10 wersji wyposażenia zapewnia pokaźne możliwości konfiguracji dla Toyota Verso-S. Prezentowany Verso-S 1.33 MR`11 to wersja Premium, która spełnia oczekiwania Klientów, którzy poszukują wyposażenia, zawartego w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla Toyota Verso-S 1.33 MR`11 w każdej z 1 wariantów nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Toyota |
|---|---|
| Model | Verso-S |
| Generacja | P12 |
| Wersja | Premium |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | minivan |
| Produkcja Od | 2011 |
| Produkcja Do | 2013 |
| Pojemność silnika | 1329 cm³ |
| Moc | 73 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1880 kg |
| Szerokość | 1695 mm |
| Długość | 3990 mm |
| Wysokość | 1595 mm |
| Pakiety |
|