Model
VOLKSWAGEN up!, produkowany od 2011 r. do 2016 r., zgodnie z homologacją może przewozić 4 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe, a samochód ma 3563 mm długości, 1649 mm szerokości i 1649 mm wysokości. VOLKSWAGEN up! jest dostępny w 8 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o VOLKSWAGEN up!
Silnik
Pod maską modelu up! pracuje silnik, którego źródłem zasilania jest benzyna, o pojemności 999 cm3 i mocy maksymalnej 75 KM. Ma napęd przedni (4x2), a przekładnia jest 5-biegowa, manualna. VOLKSWAGEN przewidział dla tego samochodu 23 wersje silnikowe oraz 8 wersji wyposażenia.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 8 wersjach wyposażenia. Prezentowany VOLKSWAGEN up! to egzemplarz w odmianie cross up! Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla VOLKSWAGENA up!, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | VOLKSWAGEN |
|---|---|
| Model | up! |
| Wersja | cross up! |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2015 |
| Produkcja Do | 2016 |
| Pojemność silnika | 999 cm³ |
| Moc | 55 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 1300 kg |
| Szerokość | 1649 mm |
| Długość | 3563 mm |
| Wysokość | 1516 mm |
| Pakiety |
|