Model
Aby komfortowo przewozić 5 osób, producent - Volvo - wyposażył V90 w 5 -cioro drzwi. Wysoki 1475 mm pojazd ma 4936 mm długości i 1890 mm szerokości, co czyni go typowym przedstawicielem swojej klasy nadwoziowej. Dodatkowo model waży 2310 kg. Volvo produkował V90 2.0 D3 MR`17 w 15 wersjach w latach 2016 - 2022.
Silnik
Volvo w modelu V90 2.0 D3 MR`17 umieścił silnik, którego zasilaniem jest olej napędowy. Pojemność jednostki napędowej to 1969 cm3. Silnik legitymuje się mocą maksymalną na poziomie 150 KM. Samochód posiada napęd przedni (4x2) oraz korzysta z automatycznej skrzyni biegów. Jest to 6-biegowa biegowa konstrukcja. Poza wyżej wymienioną wersją silnikową Volvo V90 posiada jeszcze 12 wersji silnika.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 15 wersji wyposażenia. W wypadku tego rodzaju jest to V90 2.0 D3 MR`17 Momentum Pro Getr. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
Dane techniczne
Tabela wyraża dane techniczne dla aut marki Volvo. Model V90 2.0 D3 MR`17 istnieje w 1 wersjach nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Volvo |
|---|---|
| Model | V90 |
| Generacja | 234/235/236 |
| Wersja | Momentum Pro Getr |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2019 |
| Produkcja Do | 2020 |
| Pojemność silnika | 1969 cm³ |
| Moc | 110 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2310 kg |
| Szerokość | 1890 mm |
| Długość | 4936 mm |
| Wysokość | 1475 mm |