Model
5 -drzwiowy Volvo V90 Mild Hybrid 2.0 B4 MR`21 został wyposażony w 5 miejsc dla podróżnych i ma 1472 mm wysokości. Szerokość liczy 1879 mm. To dość typowa wartość dla pojazdów z tego segmentu, tak samo jak jego długość, która wynosi 4945 mm. V90 Mild Hybrid 2.0 B4 MR`21 był produkowany przez Volvo w latach 2016 - 2022 w 8 wersjach wyposażenia.
Silnik
Pod maską V90 Mild Hybrid pracuje jednostka napędowa o pojemności 1969 cm3. Prezentowany V90 Mild Hybrid 2.0 B4 MR`21 jest napędzany paliwem jakim jest olej napędowy. Model posiada motor o mocy 197 KM i automatyczną skrzynię biegów, która jest 8-biegowa. Moc trafia na asfalt za pośrednictwem napędu, który jest AWD (4x4). Poza wymienioną wersją silnikową Volvo V90 Mild Hybrid występuje w 2 wersjach silnikowych.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 8 wersji wyposażenia. W wypadku tego rodzaju jest to V90 Mild Hybrid 2.0 B4 MR`21 Momentum Pro AWD. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
Dane Techniczne
Volvo V90 Mild Hybrid 2.0 B4 MR`21 występuje w 1 wariantach nadwozia oraz w 8 odmianach wyposażenia. Tak przedstawiają się dane techniczne V90 Mild Hybrid w latach 2016 - 2022
Najważniejsze dane
| Marka | Volvo |
|---|---|
| Model | V90 Mild Hybrid |
| Generacja | 234/235/236 |
| Wersja | Momentum Pro AWD |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2020 |
| Produkcja Do | 2021 |
| Pojemność silnika | 1969 cm³ |
| Moc | 145 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2350 kg |
| Szerokość | 1879 mm |
| Długość | 4945 mm |
| Wysokość | 1472 mm |