Model
Volvo produkowała ten model V90 Plug-In Hybrid 2.0 T8 MR`17 w latach 2016 - 2022 w 8 wariantach wyposażenia. Każda z 8 wersji ma 5 -drzwiową karoserię o długości 4936 mm, szerokości 1890 mm i wysokości 1443 mm. Te gabaryty dają z powodzeniem pomieścić 5 jadących pasażerów. Masa tego modelu Volvo wynosi 2400 kg.
Silnik
Volvo V90 Plug-In Hybrid 2.0 T8 MR`17 w wersji Momentum Pro ma silnik, którego hybryda benzyna-elektr. stanowi źródło zasilania. Jednostka o pojemności 1969 cm3 generuje moc 396 KM. W przypadku tego wariantu Volvo V90 Plug-In Hybrid mówimy o samochodzie posiadającym napęd AWD (4x4). Ten Volvo ma automatyczną przekładnię, która jest 8-biegowa. Poza wymienioną powyżej wersją Klienci, decydujący się na Volvo V90 Plug-In Hybrid tej generacji mogli wybrać jeszcze jedną z 1 wersji silnikowych.
Wyposażenie
W cenniku odszukamy V90 Plug-In Hybrid 2.0 T8 MR`17 w wersji Momentum Pro. Momentum Pro to jedna z 8 wersji wyposażenia, które możemy znaleźć w gamie Volvo. To 5 -drzwiowy pojazd, którego wyposażenie będzie można odnaleźć w tabeli zawartej poniżej:
Dane techniczne
Poniższa tabela ilustruje wymiary oraz zróżnicowane dane techniczne dla 1 wersji nadwoziowych Volvo V90 Plug-In Hybrid 2.0 T8 MR`17
Najważniejsze dane
| Marka | Volvo |
|---|---|
| Model | V90 Plug-In Hybrid |
| Generacja | 234/235/236 |
| Wersja | Momentum Pro |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | hybryda benzyna-elektr. |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2019 |
| Produkcja Do | 2020 |
| Pojemność silnika | 1969 cm³ |
| Moc | 291 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2400 kg |
| Szerokość | 1890 mm |
| Długość | 4936 mm |
| Wysokość | 1443 mm |