Ta kamera zapewni kierowcy spokój i dowód w każdej spornej sytuacji. Ma szeroki kąt widzenia i wysoką rozdzielczość, a do tego jest bezobsługowa i obsługuje duże karty pamięci. Sprawdź cenę!

Garmin Drive 50 LMT

Dzięki tej zewnętrznej nawigacji oszczędzimy baterię telefonu i czas. Dzięki zaawansowanym funkcjom Garmin powiadomi nas o zmianach w ograniczeniach prędkości, korkach. Wskaże tak idealny moment i miejsce na przerwę w podróży. Sprawdź cenę!

Kamera NavRoad

Bezprzewodowa kamera cofania. Łatwa w montażu i zapewniająca widoczność nawet po zmroku dzięki zamontowanym diodom LED. Parkowanie w ciasnych, nieznanych miejscach czy przy złych warunkach atmosferycznych nigdy nie było tak proste. Sprawdź cenę!

Handpresso Auto Hybrid

Wiecznie jesteś spóźniony, na nic nie masz czasu i robisz kilka rzeczy naraz? A do tego większość czasu spędzasz w samochodzie? Ekspres Handpresso Auto Hybrid przystosowany jest to umieszczenia w samochodzie, a zasilanie odbywa się przez gniazdo zapalniczki. Teraz w każdym korku możesz cieszyć się swoim ulubionym espresso. Sprawdź cenę!

Uniwersalny uchwyt do telefonu

Jeśli wnętrze auta to twój drugi dom, pewnie często rozmawiasz w nim przez telefon. Ciekawą propozycją dla Ciebie będzie uniwersalny uchwyt do telefonu wraz z wbudowaną ładowarką. Uniwersalny, czyli dostępny w każdym rozmiarze i z każdą końcówką ładowarki. Odpowiedni model na pewno będzie pasował do Twojego telefonu. Sprawdź cenę!

Odkurzacz samochodowy

Nic tak nie denerwuje prawdziwego pasjonata, jak brudne auto. A brudne wnętrze utrzymuje wilgoć, nie przyjemnie pachnie i przyspiesza parowanie szyb. Jest na to prosty sposób – odkurzacz samochodowy z odpowiednim zestawem końcówek. Pomoże pozbyć się brudy z każdego zakamarka wnętrza samochodu. Sprawdź cenę!

Powerbank starter

To wielofunkcyjne urządzenie pomoże odpalić auto, kiedy akumulator niespodziewanie odmówi posłuszeństwa. Może być wyposażone także w latarkę i wejścia USB. Zimą jest niezastąpione, trzeba tylko pamięć, aby było naładowane. Sprawdź cenę!

Kubek termiczny

Niezawodny sposób, aby kawa lub herbata zabrana z domu cały czas była ciepła. Ten kubek termiczny możemy podłączyć do gniazda zapalniczki, a jego kształt pasuje do uchwytów w aucie. Sprawdź cenę!

Okulary z polaryzacją

Występują w wielu wzorach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Mają jedną wspólną cechę – wyostrzają obraz eliminując odblaski, dzięki czemu nasze oczy wolniej się meczą podczas jazdy po mokrej nawierzchni w ostrym słońcu. Dzięki takim soczewkom wcześniej zauważymy zagrożenie i możemy uniknąć wypadku. Sprawdź cenę!

Rozgałęziacz gniazda zapalniczki

No tak. Mam tyle tych gadżetów, dzięki którym jazda samochodem jest przyjemniejsza. Ale gdzie ja to wszystko podłącze? Jest i na to sposób – tani a skuteczny. Rozgałęziacz gniazda zapalniczki występuje w wielu wersjach – z kablem lub bez, z dwoma lub trzema wejściami, z USB lub bez. Każdy na pewno znajdzie coś odpowiedniego. Sprawdź cenę!