Nie każdy mężczyzna musi być fachowcem od prac domowych lub profesjonalnym mechanikiem. Jednak czasami przychodzi taki moment, że trzeba coś przykręcić lub odkręcić. I w takich momentach przyda się zestaw narzędzi.

Tym razem wybraliśmy zestawy narzędziowe w tańszych wersjach, dla wszystkich tych, którzy nie są zapalonymi majsterkowiczami, tylko od czasu do czasu muszą coś zrobić w domu lub w samochodzie i nie są to skomplikowane rzeczy.

Zestaw narzędzi dla każdego

Fieldmann FDS 1009-41R

Wkrętak typu T z wymiennymi bitami z materiału CR-V zapewniającego większą wytrzymałość i mniejsze zużycie jest doskonałym pomocnikiem podczas dokręcania i poluzowania wkrętów i śrub bez konieczności użycia większej siły. Oprócz dwudziestu podstawowych bitów zestaw jest wyposażony w osiemnaście głowic nasadowych umożliwiających dokręcanie i poluzowanie nakrętek. Zestaw zawiera redukcję i kolanko redukcyjne, które służą do przedłużenia dźwigni. Sprawdź cenę.

Fieldmann FDS 5003 18R

Zestaw śrubokrętów z materiału CR-V, która stawia wyższą wytrzymałość materiału i zapewnia mniejsze zużycie. Zestaw składa się z czterech śrubokrętów płaskich, czterech krzyżowych i dziesięciu małych śrubokrętów z włączeniem palcem wskazującym. Rozmiary śrubokrętów są dobrane do wkrętów stosowanych w każdym gospodarstwie domowym. W zestawie również uchwyt, który można zamontować na ścianę lub drzwi, do skrzynek narzędziowych, lub można go używać jako podstawki na biurku. Sprawdź cenę.

TOPEX 38D215

Zestaw narzędzi TOPEX składa się ze 135 elementów uporządkowanych w poręcznej walizce z tworzywa sztucznego. Wszystkie elementy cechuje wysoka jakość wykonania. W zestawie znajdują się takie podstawowe produkty jak młotek o wadze 300 g, nóż z ostrzem łamanym, stalowa miara zwijana, poziomnica, klucz nastawny, klucze płasko-oczkowe, nasadki czy bity. Praktycznym rozwiązaniem jest zamontowany w walizce organizer na gwoździe, śruby i inne. Zestaw ma wszechstronne zastosowanie w drobnych pracach montażowych, naprawach pojazdów i maszyn oraz innych pracach w domu i garażu każdego majsterkowicza. Sprawdź cenę.

Bosch 46-częściowy zestaw z wkrętakiem

Zestaw bitów i nasadek znanej marki Bosch, dedykowany jest do wielu różnych zadań w Twoim domu lub garażu. 46 elementów, w praktycznym pudełku, wykonano z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje długie użytkowanie zestawu. Sprawdź cenę.

Fieldmann FDG 5002-54R

Dedykowany do użytku w przydomowym garażu lub profesjonalnym warsztacie. Wykonanie ze stali chromowo-wanadowej zapewnia trwałość na długie lata. Zestaw kluczy nasadowych wykonanych z mocnej stali narzędziowej. Dedykowany do zastosowań w przydomowym garażu, ale sprawdzi się również w profesjonalnym warsztacie. Masywna grzechotka, przedłużki oraz przegub Cardana pozwolą na pracę w trudno dostępnych miejscach. Materiał: stal chromowo-wanadowa. Ilość elementów: 32 szt. Sprawdź cenę.

YATO YT-12651

Zestaw kluczy nasadowych sześciokątnych oraz akcesoria 1/2", 23 szt. Do prac montażowych i naprawczych. Sprawdź cenę.