Celem tego wydarzenia jest integracja posiadaczy oraz miłośników aut marki Porsche. W celu stworzenia wyjątkowej i przyjaznej dla wszystkich atmosfery, spotkanie odbędzie się w miejscu, które motoryzacją tętni cały rok. Od godziny 11:00 Porsche zaczną się pojawiać na ternie Myjni Ręcznej Wash&Go oraz zlokalizowanym obok placu w Warszawie. Dzięki temu uczestnicy spotkania będą mogli zobaczyć warsztaty z detalingu samochodów, a zapełniony różnym modelami Porsche parking, będzie prawdziwą gratką dla miłośników aut z Zuffenhausen.

Organizatorzy zadbali o to, aby na imprezie pojawiła się jedna z tegorocznych nowości marki. Będzie to Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid, które pierwszy raz pokazano na tegorocznych targach w Genewie. Na spotkaniu pojawią się również starsze modele Porsche z różnych epok produkcji, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. O możliwość napicia się dobrej kawy zadba Sonata Cafe mobilna kawiarnia, a o smaczne jedzenie w niemieckim stylu Wurst Kiosk.

Zapraszamy 5 sieprnia na Porsche i Kawa. Widzimy się na ul. Ostrobramskiej 101 – wjazd od ul. Poligonowej. Już teraz zapiszcie datę w kalendarzu oraz dołączcie do wydarzenia na Facebooku! Porsche, kawa i weekend to musi być dobre połączenie. Zaprasza Porscheblog.pl - strona dla miłośników marki.