W numerze sprawdzamy również 11 samochodów, które przechodzą testy na dystansie 100 tys. km. Co się w nich psuje już po przejechaniu kilku tysięcy kilometrów, które elementy są najmniej trwałe

Wybrane tematy numeru 10-11/2021 Auto Świata:

  • Nowości: autem wydania jest Volvo C40, szwedzki crossover na prąd, który nie trafi do salonów, a będzie do kupienia tylko przez internet. Również Hyundai prezentuje nowego crossovera Bayon, którego konkurentem może być nowa Honda HR-V. Natomiast tematem naszego raportu są inwestycje drogowe, które w najbliższych latach mają poprawić bezpieczeństwo.
  • Testy: pierwsze starcie dwóch koreańskich SUV-ów, czyli nowa Kia Sorento kontra Hyundai Tucson. Wśród innych testowanych przesz nas aut w tym wydaniu polecamy: Volvo S90 T8 Recharge AWD, Elektrycznego Citroena C4 i Opla Mokki, a także Seata Leona 1.5 TSI i Toyotę Highlander 2,5. Jest zatem w czym wybierać. 
  • Używane: prezentujemy Alfę Romeo 159, to ciągle bardzo atrakcyjny stylistycznie model, sprawdzamy, która wersja jest najtrwalsza i sprawi najmniej kłopotów. 
  • Fascynacje: kwintesencja brytyjskiej marki: McLaren Artura. Poza tym w 10 rocznicę zamknięcia FSO przypominamy historię i auta, które tam powstawały. 
  • Z archiwum Auto Świata: przypominamy auta i wydarzenia, które miały miejsce 25 lat temu, w marcu 1996 r.

Zapraszamy do punktów sprzedaży prasy lub skorzystania z naszej subskrypcji cyfrowej.

Auto Świat 10-11/2021 Foto: Auto Świat
Auto Świat 10-11/2021