Od 1 czerwca wchodzą w życie nowe przepisy prawa o ruchu drogowym, które m.in ustalają zasady przechodzenia przez przejścia dla pieszych i nowe obowiązki dla kierowców. Omawiamy te przepisy w tym wydaniu.

Wybrane tematy numeru 22-23/2021 Auto Świata

  • Nowości: prezentujemy osiągi i wyposażenie Mercedesa-Maybacha klasy S, który jest już w ofercie i kosztuje nieco ponad 1 mln złotych. Przedstawiamy pierwszego elektryka marki Cupra, który nazwano Born. 
  • Testy: Ford Kuga, Kia Sorento czy Seat Tarraco - którego z tych hybrydowych, doładowywanych z gniazdka SUV-ów warto wybrać? Lexus NX z pakietem F-Sport to kolejna hybryda warta uwagi. A jeśli ktoś poszukuje wygodnego auta na wakacje, to polecamy mu test busa Forda Tournego Active Custom. Miłośnikom Suzuki zaś wybraliśmy do testu SX4 S-Cross.
  • Używane: na 16 stronach dodatku specjalnego radzimy, jak nie dać się oszukać w warsztacie, przedstawiamy ceny napraw i serwisu popularnych aut w różnym wieku. Wśród propozycji dobrych aut za ok. 20 tys. zł polecamy Hondę jazz, Mazdę 2, Renault Clio, Kię Rio i Skodę Fabię. 
  • Fascynacje: to prawdopodobnie ostatnie takie auta: 8 mocnych sportowców z silnikami V8 pod jednym dachem.

Polecamy gorąco!