• Nowy Auto Świat jest dostępny w kioskach, na stacjach benzynowych i w supermarketach (68 str. za 3,99 zł) oraz w KŚ+ jako e-wydanie za 3,50zł - czytaj bez wychodzenia z domu

Bohaterem wydania jest Izera, polski samochód elektryczny w dwóch wersjach nadwoziowych, który czeka na produkcję seryjną. Kto nad nim pracował, kto nadzorował stylistykę i jakie ma szanse pojawić się na drogach i kiedy może to nastąpić. Staraliśmy się znaleźć odpowiedź na te pytania.

Wybrane tematy numeru 33/2020 Auto Świata

  • Nowości: oprócz Izery z Polski prezentujemy też najmniejszy samochód elektryczny VW - ID.1 oraz nowego crossovera Nissana o nazwie Ariya, również na baterie. Jeździliśmy także Oplem Insignią po face liftingu i zmiany oceniamy na udane.
  • Testy: porównujemy dwa bratnie kompakty: Seata Leona i VW Golfa. Czy król kompaktów będzie pokonany przez brata z Hiszpanii? Testowaliśmy Fiata 500 z napędem hybrydowym. To auto idealne do miasta. Mocniejszych wrażeń dostarczy test Porsche 911 Turbo S Cabrio, 650 KM pod maską.
  • Używane: prezentujemy niezawodnego i trwałego Lexusa CT 200H, oferty do kupienia już od 35 tys. zł. Jest to bardzo poszukiwane auto. Poza tym 10 limuzyn klasy średniej, również trwałych i niezawodnych od 30 tys. zł.
  • Fascynacje: przypominamy najważniejsze modele Skody w 125-letniej historii tej marki. Unikalne zdjęcia i informacje

Zachęcamy do lektury. Uwaga! To wydanie jest w sprzedaży tylko przez najbliższy tydzień do 17 sierpnia. Następne wydanie już w poniedziałek 24 sierpnia.

Auto Świat 33/2020 Foto: Auto Świat
Auto Świat 33/2020