• Nowy Auto Świat jest dostępny w kioskach, na stacjach benzynowych i w supermarketach (84 str. za 4,99 zł)

Autem tygodnia jest w tym wydaniu nowa Kia Sorento, którą redakcja sprawdziła już na polskich drogach. Nowości samochodowych, testów i porad jest w tym numerze wyjątkowo dużo.

Wybrane tematy numeru 40 - 41/2020 Auto Świata

  • Nowości: oprócz poza Kią Sorento mamy również pierwsze jazdy sportowymi BMW M3 i M4, Skodą Octavią RS iV i VW Golfem GTE, czyli GTI hybrydowo. Prezentujemy Opla Mokkę, w nowej wersji na rynku już wkrótce.
  • Testy: to przede wszystkim nasze pomiary osiągów długo zapowiadanego elektrycznego VW ID.3 oraz ocena jego wykończenia. Poza tym porównanie trzech małych SUV-ów z 3-cylindrowymi silnikami. Czy Renault Kaptur, Skoda Kamiq i Kia Stonic są naprawdę oszczędne? Testujemy także 600-konne Audi RS 7 Sportback, Jeepa Cherokee w wersji Overland i Seata Leona 1.5 TSI.
  • Używane: w specjalnym dodatku oprócz poradnika dla kupujących auta z drugiej ręki mamy porównanie 4 kompaktowych kombi z Dieslem za 20 - 25 tys. złotych. Ford Focus, Renault Megane, Hyundai i30 czy może Peugeot 308?
  • Porady: w sezonie zbierania grzybów przypominamy przepisy o jeździe i parkowaniu w lesie, czym może to się skończyć. Za co można stracić prawo jazy i czy jazda bez dokumentów jest naprawdę bezproblemowa.
  • Fascynacje: Rolls-Royce Ghost prawdopodobnie najbardziej luksusowy samochód w nowym wydaniu. Mieliśmy okazję zasiąść za jego kierownicą.

Miłej i przydatnej lektury każdemu kierowcy i miłośnikowi motoryzacji.

Auto Świat 40-41/2020 Foto: Auto Świat
Auto Świat 40-41/2020