• Testujemy takie samochody, sprawdzamy ich osiągi i zasięgi, liczymy koszty eksploatacji, a przede wszystkim rozwiewamy mity o tych autach i prezentujemy ofertę na polskim rynku. Do czytania aż 84 str. za 4,99 zł.

Autem tygodnia jest tym razem BMW X1 następnej generacji. Większe, bardziej przestronne i z nowymi silnikami zadebiutuje w przyszłym roku. Dzielimy się też z Czytelnikami wrażeniami z jazdy najnowszym Mercedesem klasy S i sprawdzamy, czy rzeczywiście jest to najlepszy samochód świata.

Wybrane tematy numeru 47-48/2020 Auto Świata

  • Krótka historia elektryfikacji napędów samochodowych. Czym oprócz samochodów możemy jeździć na prądzie.
  • Testy: w porównaniu występują trzy elektryczne kompaktowe SUV-y: Kia e-Niro, Mazda MX-30 i Peugeot e-2008. Poza tym testujemy najnowszą Kię Sorento w wersji hybrydowej i Renault Captura z napędem hybrydowym plug-in.
  • Auta używane: ile kosztują elektryki z rynku wtórnego, który warto kupić, co sprawdzić w takim aucie przed zakupem. Poza tym raport z testu długodystansowego Volkswagena Tiguana, już po 125 tys. km.
  • Porady: jakie uprawnienia wobec kierowców ma Żandarmeria Wojskowa oraz temat eksploatacyjny o przewodach hamulcowych.
  • Fascynacje: legendarny Hummer również jest oferowany w wersji z napędem elektrycznym, który zapewnia naprawdę dobre osiągi. 

Zapraszamy na str. internetową auto-swiat.pl/subskrypcje, gdzie znajdziecie ofertę dostępu do najciekawszych artykułów naszego tygodnika i innych wydawnictw z logo Auto Świata.

Auto Świat 46-47/2020 Foto: Auto Świat
Auto Świat 46-47/2020