Rozpoczynamy nasz nowy plebiscyt – Auto Świat Moto Awards, czyli nasze nagrody dla najlepszych samochodów roku w Polsce. Redakcja „Auto Świata” nominowała do plebiscytu 38 nowych samochodów w 8 kategoriach. Są to tegoroczne debiuty, modele, które w polskich salonach sprzedaży pojawiły się po raz pierwszy od początku stycznia do połowy listopada 2018 roku. Wyboru najlepszych samochodów dokonają nasi Czytelnicy i Internauci tylko na stronie internetowej auto-swiat.pl/moto-awards-2018.

To od Was zależy, które auta zdobędą największe uznanie. Oddajcie głos na jeden samochód w każdej z 8 kategorii. A jeśli chcecie wygrać jedną z nagród, należy spośród wszystkich 38 kandydatów wybrać ten model, który zasługuje na premierę roku, i uzasadnić w kilku zdaniach, dlaczego właśnie jemu należy się ten tytuł.

Nagrodą główną w plebiscycie jest Subaru Forester 2.0 CVT w wersji Exclusive. Poza tym do wygrania są kamery samochodowe Mio, upominki od firm Osram i Castrol.

Wszystkie nominowane w plebiscycie samochody czekają na Wasze głosy. Już teraz wybierzcie swoich faworytów. Głosowanie trwa od dziś (19 listopada) do 30 listopada do godz. 12.00. Wyniki plebiscytu ogłosimy w specjalnym wydaniu „Auto Świata” 17 grudnia br. Oddaj głos na najlepsze samochody roku – to od Ciebie zależy, które z nich zdobędą „Auto Świat Moto Awards 2018”.

Jak głosować?

Głosować można wyłącznie za pośrednictwem internetowego formularza, dostępnego na stronie: auto-swiat.pl/moto-awards-2018. Uczestnik konkursu może oddać w sumie 8 głosów, każdy na jedno auto w danej kategorii. Głosy oddajemy poprzez zaznaczenie jednego z modeli w klasie. Po zaznaczeniu modeli, na które głosujemy, należy kliknąć „wyślij”. Na następnej stronie znajduje się pytanie otwarte, na które trzeba odpowiedzieć i podać swoje dane, żeby powalczyć o nagrody.

Regulamin plebiscytu jest dostępny pod adresem: auto-swiat.pl/moto-awards-2018 Głosować można od 19 listopada od godz. 10.00 do 30 listopada do godz. 12.00

Nagrody w plebiscycie

 Foto: Auto Świat