W tekście i na zdjęciach umieszczono linki reklamowe naszego partnera

Mitsubishi Colt – ze sportowym wizerunkiem

Mitsubishi Colt jest pięciodrzwiowym maluchem, który prezentuje się sportowo. To głównie zasługa przedniej części z dużym wlotem powietrza w zderzaku, wąskimi reflektorami oraz efektownymi dziennymi światłami. Dynamiki dodaje sylwetce mocno pochylona tylna szyba. Z tyłu też nie brakuje rasowych cech w postaci zderzaka z imitacją wlotów powietrza, dachowego spoilera, czy srebrnej listwy pod zderzakiem.

Sprawdź cenę

Mitsubishi Colt – większe niż myślisz

To prawda, że Mitsubishi Colt jest typowo miejskim pojazdem, ale niewielkie zewnętrzne wymiary pomagające w poruszaniu się w korkach nie przekładają się na rozplanowanie wnętrza. Efekt? Jest tu przestronnie w obu rzędach siedzeń, a bagażnik ma pojemność 391 l. Zaletą jest także łatwa obsługa urządzeń pokładowych za pośrednictwem dotykowego ekranu, jak i tradycyjnych pokręteł i przycisków.

Sprawdź cenę

Mitsubishi Colt – trzy wersje mocy

Japoński maluch dostępny jest z benzynowym silnikiem 1.0 o mocy 66 KM, z jednostką 1.0 T generującą 91 KM lub jako hybryda, której układ ma 143 KM. To wynik zastosowania 93-konnego benzyniaka 1.6 oraz elektrycznej jednostki o mocy 48 KM. Tak skonfigurowane Mitsubishi Colt rozpędza się do 100 km/h po 9,3 s, a średnie spalanie to 4,1 l/100 km (cykl WLTP). Obie wersje 1.0 mają na pokładzie manualną skrzynię biegów, a w hybrydzie pracuje automatyczna przekładnia.

Sprawdź cenę