W tej sytuacji powstały firmy, które organizują grupowe wycieczki po auta do Niemiec. Można więc zabrać się z taką wycieczką i przyjechać kupionym tam samochodem.

Jak wygląda taka podróż, ile kosztuje i czy zawsze kończy się sukcesem – o tym piszemy w bieżącym wydaniu Auto Świata.

Zanim jednak wyjedziemy po samochodów, przeczytajmy porównanie używanych przedstawicieli klasy średniej: Citroena C5, Opla Insignii, Toyoty Avensis i VW Passata. To często poszukiwane modele na naszym rynku, a który z nich będzie nam służył przez kilka lat bez awarii – tego dowiemy się po lekturze porównania.

Autem tygodnia jest w tym wydaniu nowe Audi A4. Zadebiutuje już w przyszłym roku w wersji sedan i kombi, kolejne odmiany pojawią się później.

Już w najbliższych tygodniach do salonów sprzedaży trafią dwa mniejsze auta: Opel Corsa oraz Mazda 2. Piszemy o tym, jak jeżdżą i które jest lepsze.

Zapraszamy także na nasze łamy, do iPada i na oraz na nasz profil na Facebooku. W tej chwili mamy już prawie 90 tys. fanów. Ich liczba rośnie z dnia na dzień. A skoro już jesteśmy przy nowoczesnych mediach, to przypominamy o cotygodniowej wersji Auto Świata na tablety, w której oferujemy odbiorcom nie tylko to, co publikujemy w wersji drukowanej, lecz także dodatkowe zdjęcia i filmy.

Życzymy miłej lektury!