Rusza pilotażowy etap, w ramach którego w Krakowie można zamówić wiele artykułów z oferty gastronomicznej Wild Bean Café za pomocą aplikacji Uber Eats. Wkrótce ta oferta zostanie rozszerzona o inne artykuły spożywcze i towary ze sklepów na stacjach bp. To pierwsza tego typu współpraca na polskim rynku, a bp to pierwsza firma paliwowa w Polsce, która wprowadza domowe dostawy sklepowe i gastronomiczne.

Aby zamówić dostawę produktów z Wild Bean Café, użytkownicy będą musieli pobrać aplikację Uber Eats lub skorzystać ze strony internetowej Uber Eats i złożyć zamówienie w jednej ze stacji wymienionych na liście. Nie obowiązuje minimalna wartość koszyka, a opłata za dostawę wynosi od 5,99 do 9,99 w zależności od odległości. Proces dostawy można łatwo prześledzić od początku do końca i trwa on około 30 minut.

Firma bp jest jedną z największych firm energetycznych świata, zatrudnia ponad 70 tys. ludzi. Firma bp jest obecna w Polsce od ponad 25 lat i znajduje się wśród 25 najlepszych pracodawców. Pod marką bp działa ponad 570 stacji (w tym blisko 50 przy autostradach i drogach ekspresowych) i całodobowe sklepy. Firma bp zatrudnia ponad 5000 pracowników i kolejne 5000 poprzez stacje partnerskie w Polsce.

Firma Uber działa w Polsce od ponad 3 lat. Usługi Uber Eats są dostępne w 22 miastach w Polsce. Uber Eats działa w ponad 6 tys. miast w 45 krajach na całym świecie i współpracuje z ponad 400 tys. restauracji.