#BĄDŹMYRAZEM

#CzekamyNaZielone – w tych trudnych tygodniach, kiedy wszyscy zmagamy się z koronawirusem, to hasło nabiera specjalnego znaczenia. Redakcja Auto Świat i autoswiat.pl wychodzi z wyjątkową propozycją do wszystkich firm z branży motoryzacyjnej.

Bezpłatnie udostępniamy nasze łamy i strony internetowe do komunikowania informacji istotnych dla naszych Czytelników i klientów firm branży motoryzacyjnej.

Będzie to miejsce przeznaczone w tym celu, żebyśmy mogli dowiedzieć się o tym, jakie działania podejmują salony sprzedaży samochodów, warsztaty, stacje paliw, aby w tych trudnych czasach zapewnić klientom usługi w bezpieczny sposób.

Chodzi zarówno o akcje podejmowane na szczeblu centralnym, jak i przez jednostki lokalne, salony samochodowe, komisy, warsztaty.

Redakcja oczekuje również na wszelkie informacje o działaniach firm z branży motoryzacyjnej wspierających służby medyczne i inne instytucje, które niosą pomoc w walce z koronawirusem. Każda taka akcja zasługuje na uznanie i właściwe nagłośnienie.

#CzekamyNaZielone. Razem łatwiej przetrwamy ten kryzys.