Zwykle wartość samochodów, które miały kontakt z celebrytami jest wyraźnie wyższa od przeciętnej. W tym wypadku dokumentacja jest wyjątkowo staranna, a mimo to cena nie jest wysoka, bo wynosi 4,5 tys. funtów.

Samochód za rozsądną cenę nie miał łatwego życia. Zamontowano w nim klatkę bezpieczeństwa, kubełkowe fotele i służył celebrytom w latach 2010-13 do ścigania się po torze TopGear.

W programie wzięły udział takie gwiazdy, jak choćby Michael Fassbender, czy Rowan Atkinson. W wyjątkowy sposób przedstawił się Tom Cruise, który wystąpił w jednym odcinku z Cameron Diaz i podczas okrążenia z pomiarem czasu przejechał kilkanaście metrów na dwóch kołach.

W programie wystąpiły dwa egzemplarze Kii Cee’d w tym samym kolorze. Jeden z ręczną skrzynią, drugi z automatem. Tom Cruise jeździł tym pierwszym, więc egzemplarz z automatyczną skrzynią jaki wystawiony jest do sprzedaży najprawdopodobniej prowadzili muzyk Will.I.Am, aktorka Amber Heard, legenda rocka Alice Cooper, czy angielski polityk John Prescott.

Nie zmienia to faktu, że auto z ogłoszenia to jedna z dwóch najsłynniejszych Kii Cee’d na świecie.