Średnia ocena dla aut tej marki to 39 pkt. Najgorzej oceniane samochody? To też auta na literę „F” i też z Włoch. Wiecie o jakiej marce mówimy? Fiat.

Z cząstkowych danych Narodowego Auto Testu 2014 wynika, że pierwszą piątkę najgorzej ocenianych aut otwiera Seat. Z małą stratą do swojego koncernowego brata VW, ale jednak. Jak się okazuje ta Hiszpańska, a raczej, niemiecka marka cały czas w Polsce ma dobrą opinię. Auta spod znaku Auto Emotion wyprzedziły nudne Volkswageny o 0,14 pkt. uzyskując notę 25,15 pkt. Najliczniej reprezentowane są w tej grupie modele Leon i Ibiza. Nie brakuje jednak opinii o starszych autach - Toledo, Cordobach i Arosach.

W sumie wypełniliście już niemal 6 tys. ankiet. Dziękujemy i mamy większy apetyt. W ankiecie pytamy o to, czy jesteście zadowoleni ze swojego samochodu, czy dobrze jeździ i sprawia, że codziennie macie ochotę do niego wsiadać. A może sprawia kłopoty?

W NAT prosimy o ocenę zawieszenia, układu napędowego, stylizacji a także jakości obsługi w autoryzowanych serwisach. Aby wziąć udział w Narodowym Auto Teście wystarczy poświęci zaledwie kilka minut i odpowiedzieć na kilkanaście prostych pytań.

Wśród biorących udział w ankiecie wylosujemy atrakcyjne, samochodowe, nagrody.

Zapraszamy. NAT to największe badanie rynku samochodowe go w Polsce.