– rabat na miejskie modele, jak Up! i T-Cross, wynosi 4.000 zł

– kompaktowy crossover T-Roc jest oferowany z rabatem 12.000 zł, a Golf w wersji hatchback nawet 23.000 zł, wyprodukowane zarówno w 2019, jak i 2020 roku

– największy rabat, w wysokości aż 30.000 zł, Volkswagen oferuje na Passata Varianta R-Line Edition oraz na Arteona z roku produkcji 2019

– rabat – obok bardzo korzystnych warunków leasingu i kredytu oraz ubezpieczenia komunikacyjnego na rok za 1 zł – to kolejny element bardzo atrakcyjnej oferty Volkswagena, która dotyczy zakupu nowych samochodów z rocznika 2019 i 2020

Volkswagen spłaci za Ciebie 3 pierwsze raty>>

Nowe samochody Volkswagena teraz dostępne z wysokim rabatem Foto: Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
Nowe samochody Volkswagena teraz dostępne z wysokim rabatem

W wypadku modeli T-Cross, T-Roc, Golf hatchback (poprzedniej generacji), Tiguan oraz Touareg wysokość rabatu nie zależy ani od roku produkcji, ani od silnika (TSI czy TDI). Golf Variant, Golf Sportsvan, Touran, Tiguan Allspace, Passat, Arteon i Sharan wyprodukowane w 2020 roku są objęte mniejszym rabatem niż auta z roku produkcji 2019.

Volkswagen spłaci 3 pierwsze raty wybrany przez Ciebie model>>

Dostępność samochodów łatwo sprawdzić na stronie od-reki.volkswagen.pl, na której można wybrać nie tylko model, ale również wersję silnikową, rodzaj paliwa, typ nadwozia oraz rok produkcji i miasto lub województwo. W tej chwili do wyboru jest około 600 samochodów dostępnych od ręki. Wśród nich najwięcej jest Passatów kombi (203 egzemplarze) oraz Passatów (103 sztuki). Na trzecim miejscu pod względem dostępności plasuje się Tiguan Allspace (46 egzemplarze).

Bezprecedensowa oferta jest efektem kilku tygodni prac. Mamy nadzieję, że przekonamy nią szerokie spectrum klientów, w tym także małe i średnie firmy, że szczególnie teraz warto rozważyć zakup nowego Volkswagena. Rozbudowany pakiet rozwiązań finansowych czyni naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. – mówi Łukasz Zadworny, Dyrektor marki Volkswagen w Polsce.

Wybierz model, a Volkswagen spłaci 3 pierwsze raty za Ciebie.>>

 Foto: Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Spłata trzech pierwszych rat leasingu czy ubezpieczenie komunikacyjne za złotówkę (pod warunkiem wykupu polisy ubezpieczeniowej w Volkswagen Financial Services), to niejedyne nowości oferty finansowej przygotowanej przez Volkswagena. W świetle obecnej sytuacji, wielu Polaków obawia się o stabilność zatrudnienia. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego proponujemy również ubezpieczenie od utraty pracy na rok od zawarcia umowy. Takie ubezpieczenie oferujemy do leasingów Easy Drive i Easy Buy, jako integralną część obu produktów finansowych. Myślę że tego typu rozwiązanie pokazuje, że rozumiemy bolączki Polaków i robimy wszystko, by zakup wymarzonego Volkswagena był dla nich bezpiecznym wyborem z finansowego punktu widzenia. – dodaje Łukasz Zadworny.

Wybierz Volkswagena i nie płać 3 pierwszych rat.>>

 Foto: Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Na tym nie koniec korzyści, które Volkswagen ma do zaoferowania klientom. Znacznie obniżono ceny pakietów przeglądów serwisowych, które obowiązują przez 4 lata. Teraz są one dostępne już od 39 zł.

Po otwarciu strony internetowej https://volkswagenhome.pl/ i wyborze opcji „Wirtualna wizyta” następuje natychmiastowe połączenie z ekspertem Volkswagen e-Home. W przeciwieństwie do większości konkurencyjnych rozwiązań z zakresu obsługi online, w wypadku wirtualnej wizyty w Volkswagen e-Home nie jest konieczne pozostawienie żadnych danych. Nie trzeba też oczekiwać na kontakt ze strony przedstawiciela salonu. Dostępna jest również opcja „Zobacz auta”. Wówczas następuje przekierowanie na stronę http://www.od-reki.volkswagen.pl, na której można zapoznać się ze wszystkimi samochodami, którymi dealerzy Volkswagena w całej Polsce dysponują od ręki.

Volkswagen e-Home odpowiada na potrzeby klientów, którzy chcą wybrać lub poznać samochód przed ewentualną wizytą w salonie. Dzięki Volkswagen e-Home wnosimy obsługę klientów przez Internet na nowy poziom i oferujemy im najwyższy poziom zarówno komfortu, jak i bezpieczeństwa, co w sytuacji związanej z epidemią koronawirusa ma szczególne znaczenie – zaznacza Wojciech Usak, dyrektor marketingu marki Volkswagen w Polsce.

Eksperci Volkswagen e-Home, dostępni między godziną 10:00 a 20:00, to wyszkoleni specjaliści. Potrafią odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące nie tylko samochodu, ale również oferty finansowej. Służą także pomocą w kontakcie z dealerem, aż od chwili odbioru auta. Co ważne, rozwiązanie jest oparte na sprawdzonej technologii wideo, która umożliwia m.in. bezpieczne przesyłanie dokumentów.