… znajdzie wiele ciekawych nowinek. Pojawił się system Care Connect z automatycznym powiadamianiem służb w razie wypadku, nowe centralne wyświetlacze (maksymalnie 9,2-cala), nowe oprogramowanie, które ułatwia korzystanie z internetu, łączenie się ze telefonem oraz zdalny kontakt z samochodem.

Łatwiejsza będzie też komunikacja pomiędzy pasażerami siedzącymi w wielkim przecież samochodzie. Digital Voice Enhancement, który zadebiutował w VW Multivanie, a niedawno pojawił się w Skodzie Kodjak teraz trafia do Superba. System wzmacnia głos pasażerów siedzących z przodu i z pomocą głośników sprzętu audio przekazywany jest to tyłu tak, by nawet na autostradzie kiedy rośnie poziom hałasu pasażerowie mogli swobodnie rozmawiać.

Oczywiście Digital Voice Enhancement działa w dwie strony. Można też regulować siłę wspomagania głosu lub dezaktywować system. Z pewnością tak wielkim samochodzie jakim jest Skoda Superb takie rozwiązanie będzie cieszyło się powodzeniem wśród klientów.

Jeśli zainteresowanym wystarczy budżetu będzie można zmówić takie rarytasy jak fotele z wentylacja i masażem, podwójne ograniczające hałas szyby i system automatycznego parkowania.