W czasach, gdy na drogach jest coraz więcej samochodów, o stłuczkę lub wypadek nietrudno. Gdy wiemy, że zaistniała sytuacja nie wynika z naszej winy, lecz sprawca nie chce się przyznać, z pomocą przychodzi kamera samochodowa. To małe urządzenie naprawdę może okazać się pomocne. Wybraliśmy kilka modeli, które mogą was zainteresować.

Kamera samochodowa - Blow BlackBox DVR-F450

Kamera samochodowa Blackbox DVR F450 marki Blow, z wyświetlaczem TFT o przekątnej 2 cali. Zastosowano w nim obiektyw rejestrujący obraz o kącie 120 stopni, który swoim zasięgiem obejmuje większą część z przodu samochodu. Wideo w formacie H.264 i MPEG-4 jest rejestrowane w wysokiej rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 px. Dzięki czytnikowi kart pamięci, pliki są zapisywane na karcie SD lub SDHC. Sprawdź cenę.

Kamera samochodowa - SmartGPS DVR-700

Wideorejestrator SMART DVR700 to praktyczna kamera samochodowa, zapisująca film cyklicznie, w pętli wraz z datą i czasem. Filmowy zapis może być użyteczny w przypadku wystąpienia niespodziewanych, konfliktowych zdarzeń drogowych. Nagrywany film można obserwować na dużym wyświetlaczu LCD 2.4" lub natychmiast odtworzyć na wbudowanym ekranie lub po podłączeniu do komputera. Urządzenie cechuje się prostą obsługą - przy zasilaniu z gniazda zapalniczki samochodowej nagrywanie rozpoczyna się automatycznie po uruchomieniu silnika. Sprawdź cenę.

Kamera samochodowa - Forever VR-200

Dwie Kamery: przednia i tylna. Rozdzielczość 1080p. Kąt widzenia 140°. Obsługa kart microSD do 32 GB Przejrzysty wyświetlacz. Kamera samochodowa przeznaczona do rejestrowania trasy to niezbędne urządzenie dla każdego kierowcy. Materiał nagrywany w rozdzielczości FULL HD gwarantuje bardzo wysoką jakość obrazu. Od tej pory możesz nagrywać każdą przejechaną trasę, a zaistniały incydent na drodze przeanalizujesz bezpośrednio na nagraniu. Sprawdź cenę.

Kamera samochodowa - Xblitz Classic

Xblitz FULL HD Classic to wysokiej jakości kamera samochodowa. Za rejestrację obrazu odpowiada sensor z szerokim kątem widzenia 120 stopni z wysokiej jakości soczewką. Obraz jest rejestrowany w formacie MJEP AVI w jakości FULL HD 1920x1080p dzięki czemu wideo bez problemu można odtworzyć nawet na telewizorach o dużej przekątnej obrazu. Urządzenie posiada wiele przydatnych funkcji i rozwiązań, które znacznie wpływają na poprawę bezpieczeństwa i komfortu podczas jazdy. Sprawdź cenę.

Kamera samochodowa - Manta MM361

Rejestrator samochodowy Manta MM361 Black Box 6 to przydatne urządzenia dla każdego kierowcy. Dzięki niewielkiej, mocowanej do szyby kamerze możliwa jest rejestracja przebiegu trasy samochodu lub wypadków i kolizji. Wysokiej jakości materiał wideo zapisywany jest na standardowych kartach pamięci microSD. Podgląd zapisanych filmów odbywa się na 2,7-calowym ekranie LCD lub po podłączeniu do komputera. Kamera samochodowa zasilana jest z gniazda zapalniczki samochodowej. Sprawdź cenę.

Kamera samochodowa - Blaupunkt BP 2.0 FHD

BP 2.0 FHD dedykowany jest użytkownikom poszukującym połączenia wysokiej jakości obrazu, wygody obsługi oraz przystępnej ceny. Jest to niewielkie, kompaktowe urządzenie, które za pomocą przyssawki mocuje się do przedniej szyby samochodu, aby na karcie pamięci microSD zarejestrować przebieg trasy w jakości Full HD lub wykonać zdjęcia wysokiej rozdzielczości. Sprawdź cenę.

Kamera samochodowa - inne urządzenia warte uwagi:

SmartGPS DriveCam DVR-1001Sprawdź cenę!

Lamax Drive C3Sprawdź cenę!

SENCOR SCR 2100Sprawdź cenę!

Vordon DVR-140Sprawdź cenę!