Słuchawka bluetooth to idealne urządzenia dla zawodowych kierowców jak również i dla „zwykłego” użytkownika samochodu. Słuchawki różnią się jakością wykonania, zasięgiem, redukcją szumów, jakością połączenia oraz sposobem mocowania. Tym razem przyjrzymy się bliżej modelom w wyższej półki.

Słuchawka bluetooth Plantronics Voyager 5260 UC

Zawsze bądź gotowy do rozmowy dzięki słuchawce Voyager 5200 UC Bluetooth, oferującej zaawansowaną technologię redukcji hałasu w mikrofonie i WindSmart. Technologia ta rozpoznaje i eliminuje rozpraszające dźwięki, na przykład wiatr, aby osoba z którą rozmawiasz mogła Cię wyraźnie słyszeć, niezależnie od tego w jak głośnym otoczeniu przebywasz. Voyager 5200 UC jest zawsze gotowy do działania. Cztery adaptacyjne mikrofony oraz opatentowana technologia cyfrowego przetwarzania sygnału współpracują ze sobą, aby redukować szumy otoczenia. Sześć poziomów ochrony przed hałasem powodowanym wiatrem (technologia WindSmart) sprawia, że Twój głos jest wyraźnie słyszalny. Podłączenie do telefonu GSM/tabletu oraz do PC. 7 godzin rozmów, 9 dni czuwania, zasięg do 30 metrów. Sprawdź cenę.

Słuchawka bluetooth Jabra Motion UC MS

Za pośrednictwem jednego zestawu Jabra Motion pozostaniesz podłączony do wszystkich posiadanych aparatów telefonicznych. Będziesz mógł swobodnie i w dowolnej chwili przełączać między nimi rozmowy nawet wychodząc z biura, czy z domu. Ciesz się 100-metrowym, bezprzewodowym zasięgiem oraz możliwością prowadzenia konwersacji przez cały dzień przy zachowaniu najwyższej jakości dźwięku oraz wygody korzystania z urządzenia. Posiada możliwość skojarzenia z kilkoma aparatami, dzięki czemu jesteś stale połączony z wieloma telefonami za pomocą jednego zestawu słuchawkowego. Przełącz połączenia z telefonu stacjonarnego lub softfonu VoIP na aparat mobilny i kontynuuj rozmowę poza pomieszczeniem. Krystalicznie czysta jakość połączeń w każdym miejscu - nawet w hałaśliwym, wietrznym otoczeniu. Intuicyjny tryb oszczędzania. Sprawdź cenę.

Słuchawka bluetooth Sennheiser Presence 504577

Dużo podróżujesz i potrzebujesz być stale w kontakcie bez angażowania w to rąk? Sennheiser Presence 2in1 jest dla Ciebie! Mały, wygodny, elegancki zestaw słuchawkowy Bluetooth dla profesjonalistów. Cechą charakterystyczną dla firmy Sennheiser jest elegancja. Presence oparty na prostej bryle geometrycznej prezentuje nietypowy design. Mikrofon o srebrnej barwie jest lekko wysunięty z całej konstrukcji. Niewielkie rozmiary nie przeszkadzają, by zestaw słuchawkowy dobrze trzymał się w uchu. A jest to możliwe, dzięki specjalnie zaprojektowanemu zaczepowi, który obejmuje ucho i zapewnia stabilność w czasie jazdy. Nie musisz się przejmować, że w środku dnia Twój zestaw słuchawkowy się rozładuje. Sennheiser Presence 2in1 zapewnia do 10 godzin pracy w połączeniu z urządzeniami wąskopasmowymi, a 8 godzin z szerokopasmowymi. Dodatkowo zwiększono zasięg do 25 metrów, dzięki czemu możesz swobodnie rozmawiać, nawet jeśli nie masz swojego telefonu w kieszeni. Producent zadbał również o wysoki poziom redukcji szumów, stosując WindSafe Technology (TM), i zoptymalizował przejrzystość mowy, wykorzystując technologię Unique SpeakFocus (TM). W zestawie poza Presence otrzymasz ładowarkę samochodową, kabel USB do ładowania, zaczep nauszny, 4 wkładki douszne, skróconą instrukcję obsługi i instrukcję bezpieczeństwa. Sprawdź cenę.

Słuchawka bluetooth Jabra Supreme

Technologia aktywnej redukcji szumów usuwa szum z otoczenia użytkownika noszącego zestaw słuchawkowy. Prowadź wyraźne rozmowy dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów, Noise Blackout™ oraz technologii dźwięku HD. Technologia redukcji szumów wiatru. Odchylany wysięgnik – łatwa aktywacja, łatwa obsługa. Odbieranie i wykonywanie połączeń za pomocą obsługi głosowej. Możliwość sparowania jednocześnie z dwoma urządzeniami Bluetooth. Przesyłanie muzyki, podkastów oraz wskazówek GPS. Wymienne miękkie poduszki słuchawek zapewniające całodzienny komfort. Sprawdź cenę.

Słuchawka bluetooth Sony SBH-54

Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth® SBH54 może pełnić funkcję osobnego mikrotelefonu służącego do nawiązywania i odbierania połączeń. Można go też używać razem z wysokiej klasy słuchawkami, które zapewniają krystalicznie czysty dźwięk. Funkcja HD Voice słuchawek urządzenia Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth® SBH54 ogranicza tłumienie dźwięku i wyostrza głos, aby wszyscy słyszeli Cię głośno i wyraźnie. Słuchawki eliminują echo, odgłosy wiatru i hałas, więc wszystko, co będzie słyszał rozmówca, to Twój wyraźny głos. Stereofonicznego zestawu słuchawkowego Bluetooth® SBH54 idealnie układa się w dłoni i pasuje do Twojego stylu. Wykonane z wysokiej jakości metalu i odporne na zachlapanie urządzenie jest równie eleganckie, jak trwałe. Sprawdzaj połączenia przychodzące, ostatnie rozmowy i wiadomości oraz korzystaj z odtwarzacza muzyki i radia FM na wyświetlaczu urządzenia. Sprawdź cenę.

Zachęcamy również do przeczytania artykułu na temat słuchawek bluetooth bardziej przystepnych cenowo – wejdź do artykułu.