W skład zespołu STAG Rally Team wchodzi sześć drużyn rajdowych i driftowych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Kierowcy, piloci oraz zaplecze pomocników to pasjonaci motoryzacji związani z tematem instalacji autogaz marki STAG poprzez Autoryzowane Serwisy STAG. Doskonali w swojej pracy, przenoszą energię i entuzjazm na teren prywatnych zainteresowań. Dzięki wsparciu marki STAG oraz pod egidą wspólnego logo realizują z sukcesem motoryzacyjne zamiłowania.

STAG Rally Team

Na polskim torze rajdowym istnieją od lat, natomiast w barwach STAG Rally Team jeżdżą od 2015 roku i są jednym z najprężniej rozwijających się zespołów w kraju.Jako STAG Rally Team stają się bardziej widoczni na torach, a ich sukcesy zyskują należny rozgłos i oprawę. Jednolite stanowiska zespołów, pojawiające przy okazji kolejnych startów to doskonała możliwość, aby instalację autogaz poznać od podszewki. Samochody z unikalną grafiką przyciągają wzrok i budzą zaciekawienie wśród publiczności i mediów. Natomiast obsługa w czerwonych, opatrzonych logotypem strojach dopełnia profesjonalnego wizerunku całości.

TEAM STAG to drużyny rajdowe i driftingowe

Drifting to najbardziej widowiskowy i jednocześnie najprężniej rozwijający się sport motorowy na świecie. Nasi kierowcy nie boją się pokonywać ostrych zakrętów bez znacznej utraty prędkości. Ich metodą na odpoczynek jest kontrolowany poślizg.

Liderem projektu oraz inicjatorem powstania zespołu kierowców rajdowych jest Marcin Dziewiątkowski, który razem z Tomaszem Kraczko znajduje się obecnie na pierwszym miejscu klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski okręgu północno-wschodniego.– Udział w rajdach samochodowych w charakterzekierowcy to pasja, która z czasem przerodziła się w projekt na skalę krajową. Kiedy zaczynaliśmy działać zespół tworzyły trzy drużyny rajdowe, a dziś jest ichaż sześć. Stale poszerzający się skład zespołu daje dużo motywacji drużynom – możemy ze sobą rywalizować, jednocześnie ciesząc się ze zdobywanych nagród – mówi Marcin Dziewiątkowski, kierowca STAG Rally Team.Obecny skład zespołu to: Marcin 9 z Białegostoku, Kucak Drift z Wrocławia, BCRally z Bolesławca, Gaz-Tech ze Szczecina, Macar z Częstochowy, oraz L-ka Team z Gdyni.

Do największych osiągnięć STAG Rally Team należyzdobycie m.in. następujących tytułów: Mistrzów sezonu 2015 w klasie K2 oraz Wicemistrzów sezonu 2015 w klasyfikacji generalnej (zespół w składzie Marcin Dziewiątkowski oraz Tomasz Kraczko),Wicemistrzów sezonu 2015 w klasyfikacji K2 (Grzegorz Sianko i Jacek Pliszka), Wicemistrzów sezonu 2014 w klasyfikacji K3 (Radosław Perkowski oraz Robert Dąbkowski), a także zdobycie drugiego miejsca King of Europe Karpacz 2015 idrugie miejsce w Mistrzostwach Polski Karpacz 2015 (Kamil Dzierbicki z Kucak Drift).

Kierowcy rajdowi wchodzący w skład STAG Rally Teampodkreślają, że „benzynę mają we krwi”.W tym roku ruszają na podbój zagranicznych torów rajdowych, m.in. w Czechach i na Słowacji. W nadchodzącym sezonie zawalczą również m.in. o Puchar Polski w Koszalinie, Krzywej i Debrznie oraz o Mistrzostwa Polski w Kielcach.