Zakupy to przyjemność. A czy tak samo jest w przypadku tankowania samochodu? Tankowanie to wbrew pozorom nie tylko kolejny wydatek w domowym budżecie. To również perspektywa realnych oszczędności i komfortu, na który próżno liczyć w przypadku innych usług. Wystarczy bowiem sięgnąć po nową Motokartę, by zyskać zwrot za paliwo oraz łatwo gromadzić punkty i korzystać z licznych rabatów oraz niespodzianek przygotowanych przez partnerów programu. Czyli?

Tankując na stacjach BP i płacąc nową kartą kredytową Citibank-BP Motokarta (RRSO 10,47 proc.) zyskujemy zaskakująco dużo. W ramach oferty promocyjnej (do 31.08.2020 roku, ale oferta może się w przyszłości powtórzyć) otrzymamy zwrot wydatków na paliwo, czyli nawet do 240 zł w skali roku i 720 zł w ciągu 3 lat. Na tym nie koniec. Motokarta posłuży także do gromadzenia punktów za tankowanie w ramach programu Payback. Nie trzeba zatem nosić ze sobą dwóch osobnych kart jak do tej pory.

Oczywiście tankowanie to nie wszystko. Motokartą możemy się wygodnie posługiwać także wszędzie tam, gdzie po nią sięgniemy. Punkty zbierzemy również podczas wszystkich zakupów w sklepach partnerskich programu Payback. Dzięki temu, że Motokarta posiada na rewersie numer Payback, punkty naliczą się przy każdej płatności u partnerów programu. To bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż nie musimy sprawdzać, czy dany sklep należy do programu Payback – zrobi to za nas Motokarta.

Tankowanie samochodu Foto: iStock / istock
Tankowanie samochodu

Zakupy z Motokartą są tym bardziej kuszące, że w wielu miejscach Polski (u ponad 300 partnerów) otrzymamy nawet do 50 proc. rabatu w ramach programu Citi Specials. Na niższą cenę możemy również liczyć w sytuacji, gdy wybierzemy się do restauracji (w 150 obiektach w Polsce uzyskamy 10 proc. rabatu). Nawet płacąc za bilety na koncert możemy liczyć na prawdziwe przywileje. Użytkownicy Motokarty mają dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty światowych gwiazd sceny muzycznej. A to nie wszystko.

Motokarta przyda się na co dzień w wielu sytuacjach: podczas planowania wakacji czy urlopu (4 proc. zwrotu na Booking.com), zakupie ubezpieczenia (15 proc. rabatu w przypadku Link4), podróży (do 50 proc. zniżki na rejsy Stena Line) czy w wypożyczalni aut (5 proc. rabatu w Hertz). To tylko kilka przykładów na to, że w naszym portfelu wystarczy jedna karta – Motokarta.

Aby zapoznać się ze szczegółami oferty, kliknij TUTAJ

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla Karty Kredytowej Citibank BP-Motokarta wynosi 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15000 zł, całkowita kwota do zapłaty 15824,86 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 824,86 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 824,86 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1318,74 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 31/12/2019 na reprezentatywnym przykładzie.