Prezentowane urządzenia po znacznych obniżkach stały się atrakcyjne cenowo. Markowa nawigacja ma znaczenie jeśli chodzi o oprogramowanie i mapy. Większość z nich ma 5-calowe ekrany dotykowe,  zainstalowane mapy Europy z bezterminową aktualizacją. Dla wymagających użytkowników duże znaczenie mają funkcje dodatkowe, np. możliwość podłączenia kamery cofania.

1. Garmin Drive 51 LMT-S – taniej o 15%

Proste w obsłudze, dedykowane urządzenie nawigacyjne GPS z 5-calowym wyświetlaczem działającym w dwóch położeniach. Fabrycznie załadowane mapy z bezterminową subskrypcją. Zapewnia usługi w czasie rzeczywistym, takie jak aktualne informacje o ruchu drogowym i parkingach. Podróżowanie ułatwiają oceny z serwisu Trip Advisor dla hoteli, restauracji i atrakcji turystycznych. Nawigacja zawiera rownież bezterminowe aktualizacje fotoradarów. Sprawdź cenę!

2. Garmin Drive 51 LMT-S Europa – taniej o 12%

Ten sam model nawigacji samochodowej marki Garmin, wyposażony w w mapy wszystkich krajów europejskich z bezterminową subskrypcją. Urządzenie może współpracować z kamerą cofania. Sprawdź cenę!

3. Garmin DriveLuxe 51 LMT-S Europa – taniej o 11%

Nawigacja GPS z elegancką, metalową obudową, 5-calowym ekranem dotykowym wyświetlaczem i bezpiecznym uchwytem magnetycznym zapewniającym łatwe zakładanie i zdejmowanie urządzenia. Fabrycznie załadowane mapy z dożywotnią subskrypcją. Zapewnia usługi działające w czasie rzeczywistym. Zawiera zestaw system głośnomówiący Bluetooth, wbudowany moduł Wi-Fi i umożliwia sterowanie głosowe. Sprawdź cenę!

4. Garmin GPSMap 64 – taniej o 11%

Wytrzymałe, przenośne, ręczne urządzenie nawigacyjne do pracy w najbardziej wymagających warunkach. GPSMAP® 64 jest wyposażone w bardzo czuły odbiornik GPS/GLONASS, antenę śrubową z czterema zwojami umożliwiającą szybką lokalizację i doskonały odbiór, 4 GB pamięci wewnętrznej zapewniające wiele miejsca do zapisywania śladów i skrzynek, gniazdo kart microSD pozwalające przechowywać dodatkowe mapy i system dwóch baterii zoptymalizowany pod kątem używania na zewnątrz. Sprawdź cenę!

5 . MIO Spirit 7670 – taniej o 8%

Nawigacja Mio Spirit to zestawienie najbardziej poszukiwanych i zaawansowanych funkcji. Jako jedna z nielicznych na rynku, umożliwia dożywotnie i darmowe aktualizacje map Europy cztery razy w roku. Podaje kierowcy informacje drogowe w czasie rzeczywistym. Funkcja Bluetooth umożliwia bezprzewodową synchronizację z telefonem i wykorzystanie Mio jako zestawu głośnomówiącego. Wbudowane wejście AV umożliwia podłączenie kamery cofania. Sprawdź cenę!

6. Garmin DriveAssist 51 LMT-D Europa – taniej o 8%

Urządzenie nawigacyjne GPS z wbudowaną kamerą samochodową, zaawansowanymi funkcjami ostrzeżeń kierowcy i 5-calowym pojemnościowym wyświetlaczem z opcją pinch-to-zoom. Fabrycznie załadowane mapy z bezterminową subskrypcją. Zapewnia usługi działające w czasie rzeczywistym, takie jak aktualne informacje o parkingach i pogodzie. Sprawdź cenę!

7. TomTom VIA 53 EU45 – taniej o 6%

Uniwersalne urządzenie nawigacyjne. Dołączone są mapy TomTom oraz aktualizacje dotyczące ruchu drogowego i fotoradarów, a także ostrzeżenia o strefach pomiaru średniej prędkości. Ekran o przekątnej 5 cali. Sprawdź cenę!

8. TomTom GO PROF 620 EU

Uurządzenie nawigacyjne z wbudowaną kartą SIM. Łączność Wi-Fi® umożliwia aktualizowanie bez korzystania z komputera. Sterowana głosem funkcja dzwonienia z zestawem głośnomówiącym oraz komunikaty ze smartfonu zapewniają łączność i bezpieczeństwo. Dzięki aplikacji TomTom MyDrive zaplanujesz trasy na telefonie, a urządzenie nawigacyjne będzie gotowe do drogi, zanim jeszcze wsiądziesz do samochodu. Dołączone są mapy TomTom oraz aktualizacje dotyczące ruchu drogowego i fotoradarów, a także ostrzeżenia o strefach pomiaru średniej prędkości. Bez opłat za roaming podczas podróży zagranicznych. Ekran o przekątnej 6 cali. Sprawdź cenę!

9. Garmin ZUMO 595LM Europa – taniej o 5%

Zaawansowana nawigacja motocyklowa. Ma przystosowany do obsługi w rękawicach, czytelny w świetle słonecznym oraz działający w dwóch położeniach wytrzymały ekran dotykowy o przekątnej 5 cali, który jest odporny na trudne warunki pogodowe. Nawigacja ma szczegółowe mapy Europy z ich bezpłatną, bezterminową aktualizacją. Funkcja Garmin Adventurous Routing™ wyszukuje kręte lub pagórkowate drogi i stara się unikać autostrad. Sprawdź cenę!

10.  MODECOM FreeWay SX2

Nawigacja GPS z 5-calowym dotykowym wyświetlaczem i bezpiecznym uchwytem. Fabrycznie załadowane mapy z dożywotnią subskrypcją. Zapewnia usługi w czasie rzeczywistym, takie jak aktualne informacje o parkingach i pogodzie Urządzenie jest wyposażone w 4GB pamięci wbudowanej i 128 MB  pamięci DDR. Sprawdź cenę!