• Nowy Auto Świat jest dostępny w kioskach, na stacjach benzynowych i w supermarketach (84 str. za 4,99 zł) oraz w KŚ+ jako e-wydanie za 4,50zł - czytaj bez wychodzenia z domu

W dodatku o autach używanych piszemy o tym, czy warto naprawiać zepsuty silnik, czy bardziej się opłaca wymienić go na nowy. Prezentujemy również cztery modne SUV-y dostępne już za 20 tys. zł. Są to Nissan Qashqai, Peugeot 3008, Ford Kuga i VW Tiguan I generacji. Który z nich warto kupić? Musicie to przeczytać.

Jako pierwsi w Polsce mieliśmy możliwość z bliska obejrzeć najnowszego Mercedesa klasy S, ale jeździliśmy też nowym Hyundaiem i20, który jesienią trafi do salonów sprzedaży.

Wybrane tematy numeru 31-32 2020 Auto Świata

  • Nowości: auto tygodnia to nowy Mercedes klasy S - prawdziwe arcydzieło ze Stuttgartu. Wszyscy, którzy się fascynują motoryzacją, powinni zapoznać się z tym autem. To ono wyznacza trendy na najbliższe lata. Wśród nowości są także: Hyundai i20, Skoda Octavia RS, BMW M3 i M4 - jeszcze zamaskowane, ale już sprawdzone. Prezentujemy również całą gamę dostawczych Toyot.
  • Testy: w porównaniu występują tym razem Honda CR-V, Hyundai Tucson, Mazda CX-5 oraz Subaru Forester. Każdy z tych benzynowych SUV-ów ma inny rodzaj napędu. Niczym francuski pociąg TGV jeździ najnowsze wydanie Renault Espace: wygodne, obszerne i dobrze wyposażone. Przetestowaliśmy rynkowe nowości: Audi A3 i Mercedesa GLA oraz Peugeota 3008 i VW T-Crosa 1.5 z DSG.
  • Porady: jak walczyć z kunami, które zaglądają pod maski naszych aut i niszczą wszelkie przewody, namiot na dach auta osobowego, czyli pomysł na wakacje i pijani rowerzyści na drogach: jak policja może ich ukarać i czy mogą stracić prawo jazdy na samochód.
  • Fascynacje: Porsche Driving Experience na torze Silesia.
  • Z archiwum Auto Świata: Fiat Balilla, produkowany w latach 1934-37 model może być traktowany jako pradziadek Fiata 125p.
Auto Świat 31-32/2020 Foto: Auto Świat
Auto Świat 31-32/2020