Nowy Auto Świat dostępny w kioskach, na stacjach benzynowych i w supermarketach (84 str. za 4,99 zł) oraz w serwisie KŚ+ jako e-wydanie za 4,50 zł - sprawdź

W numerze znajdziesz też prezentację nowych wersji Audi A3, pierwszą jazdę nowym SUV-em Astonem Martinem DBX, a także porównania i testy oraz porady.

Wybrane tematy numeru 36-37/2020 Auto Świata

  • Nowości: Audi A3 już wkrótce będzie oferowane jako SUV oraz sportowy kompakt. Na rynku pojawi się również Aston Martin DBX. Renault szykuje ofensywę modeli z napędem hybrydowym, a Porsche pokazuje Panamerę po liftingu.
  • Testy: porównanie 4 popularnych kompaktów z silnikami benzynowymi. Seat Leon chce zostać liderem segmentu i próbuje swoich sił w starciu z Oplem Astrą, Kią Ceed i Subaru Imprezą. Przetestowaliśmy także Hondę HR-V 1.5 Turbo, hybrydowego Mercedesa GLC, Skodę Superb Scout 2.0 TDI.
  • Porady: jak dbać o filtry DPF, kiedy się psują, kiedy da się je oczyścić, a kiedy konieczna będzie wymiana. To dość częste dylematy wielu kierowców. Sprawdzamy, czy opony zimowe użytkowane latem jeszcze do czegoś się nadają, czy trzeba je wyrzucić.
  • Używane: autom używanym poświęcony jest nasz specjalny dodatek. Oceniamy cztery limuzyny z mocnymi dieslami: Audi A3, BMW 3, Citroena C5 i Mercedesa C. Wszystkie w cenie ok. 35 tys. zł i każdy ma swoje zalety.
  • Raport: rekord zasięgu w wykonaniu Hyundaia Kony. To elektryczne auto na jednym ładowaniu przejechało ponad 1000 km.

Poza tym wiele innych ciekawych testów, porad i informacji. Polecamy najnowsze wydanie Auto Świata, dostępne przez dwa tygodnie.

Auto Świat 36-37/2020 Foto: Auto Świat
Auto Świat 36-37/2020