Na mapach zostały naniesione wszystkie drogi w kraju, również te, które ostatnio oddano do użytku. Z pomocą atlasu można dojechać do ponad 6 tys. miejscowości w Polsce.

Zaznaczyliśmy też wszystkie punkty kontroli radarowej, a także 29 miejsc, w których wyznaczono odcinkowe pomiary prędkości. Już wkrótce większość z nich zacznie działać i można się liczyć z niespodziewanymi mandatami i punktami karnymi. W naszym atlasie zobaczycie, gdzie trzeba uważać. I zupełna nowość: każdy kierowca, który ma smartfona, może zeskanować kod QR i sprawdzić, jak długie są kolejki na wschodnich przejściach granicznych. Dane są aktualizowane na bieżąco.

Taki atlas naprawdę przyda się podczas podróży. Zaprowadzi do celu i uchroni przed mandatem i punktami. Polecamy wszystkim kierowcom!

W najnowszym wydaniu tygodnika „Auto Świat” (49/2015) polecamy m.in. sprytne auta w natarciu, czyli inteligentne nowości Audi, BMW i Mercedesa. Jeździliśmy już nowym Lexusem RX i for4dem EcoSport.

Jaka jest nowa Astra w starciu z konkurentami? Testowaliśmy Volvo V40 Cross Country w wersji Ocean Race oraz Hyundaia i40 Kombi po face liftingu. Prezentujemy ekskluzywnego Forda Modeno Vignale.

Radzimy jak wymienić akumulator i jak go wybrać, sprawdzić i podłączyć. Co warto zimą wozić w aucie. Opisujemy także typowe zimowe usterki. Co zrobić, gdy auto nie chce odpalić?

Z drugiej ręki – Skoda Fabia (1999-2007) oraz Kia Arens po 100 tys. km oraz Top 5 starszych SUV-ów z silnikami V8.

Poznaliśmy zdobywców prestiżowej nagrody Złota Kierownica 2015. Prezentujemy wszystkich laureatów.

To n najważniejsze tematy z najnowszego wydania tygodnika „Auto Świat” (49/2015), który dostępny będzie w sprzedaży od poniedziałku 30 listopada 2015 r.

 Foto: auto świat / Auto Świat

Zapraszamy także na nasze łamy, do iPada i na oraz na nasz profil na Facebooku. W tej chwili mamy już prawie 135 tys. fanów. Ich liczba wciąż rośnie. A skoro już jesteśmy przy nowoczesnych mediach, to przypominamy o cotygodniowej wersji Auto Świata na tablety, w której oferujemy odbiorcom nie tylko to, co publikujemy w wersji drukowanej, lecz także dodatkowe zdjęcia i filmy.

Zapraszamy do lektury!