Każdy, kto ma smartfona, może też zeskanować kod QR i sprawdzić, jak długie są kolejki na wschodnich przejściach granicznych. Dane aktualizujemy na bieżąco. Poza tym uwadze naszych Czytelników polecamy „Wielki poradnik motoryzacyjny”. Znajdziecie w nim naprawdę duży zbiór ważnych rad dla wszystkich kierowców oraz tych, którzy zamierzają kupić samochód. W sprzedaży jest ponadto katalog „Nowości” na 2016 rok. Opisujemy w nim ponad 300 modeli aut dostępnych w polskich salonach samochodowych.

W najnowszym numerze tygodnika „Auto Świat” (50/2015) znajdziemy wiele nowości i testów oraz cenne porady. W kioskach na terenie całego kraju od poniedziałku 7 grudnia 2015 r.

 Foto: auto świat / Auto Świat

Zapraszamy także na nasze łamy, do iPada i na oraz na nasz profil na Facebooku. W tej chwili mamy już 135 tys. fanów. Ich liczba wciąż rośnie. A skoro już jesteśmy przy nowoczesnych mediach, to przypominamy o cotygodniowej wersji Auto Świata na tablety, w której oferujemy odbiorcom nie tylko to, co publikujemy w wersji drukowanej, lecz także dodatkowe zdjęcia i filmy.

Zapraszamy do lektury!