Auto Świat Wiadomości Aktualności Aż 1700 egzemplarzy sprzedanych w Polsce Cors musi odwiedzić serwisy

Aż 1700 egzemplarzy sprzedanych w Polsce Cors musi odwiedzić serwisy

Autor Piotr Burchard
Piotr Burchard

General Motors Poland Sp. z o.o. (dystrybutor Opla w Polsce) powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre egzemplarze Corsy D z roku modelowego 2010 mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników

Aż 1700 egzemplarzy sprzedanych w Polsce Cors musi odwiedzić serwisy
Auto Świat
Aż 1700 egzemplarzy sprzedanych w Polsce Cors musi odwiedzić serwisy

Opel poinformował, że w niektórych egzemplarzach wymienionego modelu, wyprodukowanych w Hiszpanii i Niemczech (fabryka w Saragosie i Eisenach), może dojść do awarii hamulca postojowego prowadzącej do utraty funkcji hamowania. GM poinformował, że na rynek polski wprowadzono 1704 samochodów Opel Corsa D, w których mogą wystąpić usterki.

Autoryzowane serwisy Opla zawiadomią klientów, którzy nabyli samochody objęte kampanią listami poleconymi i zaproszą do wizyty w autoryzowanym serwisie, podczas której dokonane zostaną niezbędne naprawy.

Autor Piotr Burchard
Piotr Burchard
materiał promocyjny

Sprawdź nr VIN za darmo

Zanim kupisz auto, poznaj jego przeszłość i sprawdź, czy nie jest kradziony lub po wypadku

Numer VIN powinien mieć 17 znaków