Materiał zawiera linki reklamowe naszych partnerów

Wideorejestratory, inaczej mówiąc kamerki samochodowe, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Nagrania z nich mogą bowiem w niektórych przypadkach pomóc w ustaleniu przyczyny czy sprawcy zdarzenia drogowego, a niekiedy również uchronić przed wyłudzeniem odszkodowania. Oto najpopularniejsze modele, które w black friday można kupić w dobrych cenach.

Xiaomi 70mai 1s D06

Xiaomi 70mai 1s D06 Foto: Skąpiec.pl
Xiaomi 70mai 1s D06

Wideorejestrator wyposażony w przetwornik optyczny Sony IMX307. Oferuje zapis brazu w jakości FullHD 1080p. Model ten charakteryzuje się szerokokątnym obiektywem kącie widzenia 130 st., funkcję WDR dostosowującą ekspozycję tak, aby nagrywać obraz lepszej jakości nawet przy wysokim współczynniku kontrastu. Posiada także wbudowany czujnik wstrząsów, który automatycznie zabezpieczy nagranie.

Pioneer VREC-200CH

Pioneer VREC-200CH Foto: Skąpiec.pl
Pioneer VREC-200CH

Wideorejestrator samochodowy w formie lusterka, który umożliwia jednoczesne nagrywanie z dwóch kamer. Może rejestrować obraz z przodu i z tyłu samochodu. Nagrywa obraz w rozdzielczości 1280 × 720 pikseli i wyposażony jest w szerokokątny obiektyw. Daje także możliwość wykonywania zdjęć o maksymalnej rozdzielczości 2048 × 1536 pikseli. Wyposażony jest w czujnik przeciążeniowy, umożliwiający nagrywanie awaryjne w przypadku np. kolizji.

Lamax Drive C3

Lamax Drive C3 Foto: Skąpiec.pl
Lamax Drive C3

Wideorejestrator ten wykonuje i zapisuje nagrania w interpolowanym Full HD — jakości wystarczającej do sporządzeania materiału dowodowego dla np. policji. Sprzęt ma także tryb parkingowy, który aktywny jest przez 24 godz. bez konieczności ładowania i współpracuje z czujnikiem przeciążeniowym. Wyposażony jest także w detekcję ruchu oraz, co ważne, w polskie menu.

Neoline G-Tech X77

Neoline G-Tech X77 Foto: Skąpiec.pl
Neoline G-Tech X77

Wideorejestrator wyposażony w uchwyt magnetyczny oraz kartę pamięci o pojemności 64 GB w zestawie. Umożliwia rejestrowanie wideo w rozdzielczości Full HD, a dobrą jakość obrazu zawdzięcza matrycy Sony. Wyposażony jest także w tryb parkowania oraz nocny. Sprzęt ten rozpoznaje również znaki ograniczenia prędkości, wykrywa aktualną, oraz powiadamia o jej ewentualnym przekroczeniu.

NextBase 222G

NextBase 222G Foto: Skąpiec.pl
NextBase 222G

Wideorejestrator z rozdzielczością 1080p Full HD przy 30 kl/sek z jasnym ekranem o przekątnej 2,5". Kompaktowe urządzenie wyposażone jest w uchwyt w standardzie Click&Go Pro z ładowarką. Sprzęt dysponuje także precyzyjnym czujnikiem przeciążeń. Nagrania z kamery za darmo przechowywać można w chmurze mynextbase.com.

NextBase 522GW

NextBase 522GW Foto: Skąpiec.pl
NextBase 522GW

Wideorejestrator dysponujący rozdzielczością 2K 1440P z prędkością 30FPS i FullHD 1080P z prędkością 60 FPS. Wyposażony w obiektyw o jasności f1.3 o szerokim kącie widzenia. Sprzęt ma także moduł GPS o wysokiej dokładności oraz uchwyt w standardzie Click&Go Pro z ładowarką. Na pokładzie jest także funkcja QuickLink umożliwiająca połączenie z telefonem za pomocą Wi-Fi oraz moduł Bluetooth.

Prido i5

Prido i5 Foto: Skąpiec.pl
Prido i5

Wideorejestrator z matrycą Sony Exmor imx323, który skutecznie rejestruje obraz (Full HD 1080p) zarówno w dzień, jak i w nocy. Wyposażono ją także w funkcję WDR (szeroki zakres dynamiki), co sprawia, że zarejestrowany obraz jest bardziej szczegółowy. W zestawie jest także ładowarka z dwoma gniazdami USB.

NextBase 622GW

NextBase 622GW Foto: Skąpiec.pl
NextBase 622GW

Nextbase 622GW posiada jasny sensor optyczny, dodatkowo wyposażony w stablizację obrazu, dzięki czemu zarejestrowany materiał będzie pozbawiony drgań i wstrząsów. Może nagrywać w rozdzielczości 4K z prędkością 30kl/sek. Urządzenie wyposażono także w nagradzany system geolokalizacji, który pozwala na bardzo precyzyjne położenia, tryb złej pogody oraz tryb Super Slow Motion (120 klatek na sekundę.)

Prido i7 Pro

Prido i7 Pro Foto: Skąpiec.pl
Prido i7 Pro

Kamera Prido i7 Pro nagrywa obraz o jakości Full HD 1080p z prędkością 60 kl/sek lub 2K 1440i z prędkością 30 klatek. Wyposażono ją w wysokiej jakości sensor Sony STARVIS IMX291 wykonany w technologii tylnego podświetlenia ze 150-stopniowym obiektywem oraz poprawiającą czytelność obrazu funkcję WDR. Na pokładzie jest także moduł Wi-Fi. W zestawie jest ładowarka z dwoma gniazdami USB

Viofo A119 V3

Viofo A119 V3 Foto: Skąpiec.pl
Viofo A119 V3

Wideorejestrator chwalony przez specjalistów. Wyposażono go w sensor Sony Starvis IMX335 z szerokim kątem widzenia (140 stopni), jasnością f1.6. Rejestruje obraz w standardzie Quad HD+ 2560x1440p przy 30 kl/sek lub 1920x1080p przy 60 klatkach. Wyposażono go w mały wyświetlacz, czujnik wstrząsów, detekcję ruchu oraz tryb nocny. W zestawie znajduje się uniwersalna ładowarka. Sprzęt obsługuje także zaawansowany tryb parkingowy z funkcją buforowania, do którego wymagany jest osobny moduł. A 119 występuje również w wersji bez modułu GPS.

Materiał zawiera linki reklamowe naszych partnerów