W podróż wybrały się, jak co roku, gwiazdy i dziennikarki. Wśród kilkunastu wielbicielek kabrioletówznalazły się m.in. Małgorzata Socha, Anna Cieślak, Monika Mrozowska, Katarzyna Stankiewicz, a także Anna Jackowska, autorka książek podróżniczych, która samotnie podróżuje po świecie motocyklem BMW.

Trasa wyprawy Z4 Ladies była najdłuższą z trzech edycji BMW Ladies Summer Tour i wiodła z Warszawy aż do Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Po śniadaniu w salonie firmowymBMW, uczestniczki wyruszyły w trasę sportowymi kabrioletami BMW Z4.

Idealnym miejscem na oddanie piękna samochodów jak i uczestniczek okazał się Pałac Nieznanice. Na zabytkowym placu została zorganizowana sesja zdjęciowa, po której zawodniczki udały się w drogę do miejsca docelowego wyprawy którym był Ogrodzieniec.

U celu podróży na uczestniczki rajdu czekał relaksacyjny warsztat pracy z ciałem oraz odpoczynek i zabiegi w hotelowym SPA. Zwieńczeniem wieczoru oraz całego rajdu było spotkanie z ekspertem winiarskim Tomaszem Prange-Barczyńskim obalającym mity dotyczących win.

Kolacja była też okazją do rozstrzygnięcia konkursu fotograficznego -“Złap naturę Z4”. Do zadań uczestniczek rajdu należało wykonanie zdjęcia najtrafniej oddającego charakter roadstera.W tym konkursie bezkonkurencyjne okazały się Katarzyna Frendl oraz Wioletta Podgórska.