Na instagramowym profilu pani Marii Dolores dos Santos Aveiro pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w garażu podziemnym z przewiązanym czerwoną kokardą Mercedesem GLC Coupé. Do tego promienny uśmiech na twarzy 65-letniej mamy Cristiano Ronaldo, wielki bukiet kwiatów i komentarz: „Dziękuję moim dzieciom za prezenty, które dziś dostałam. Pięknego Dnia Matki dla wszystkich mam!”

Ronaldo znany jest ze swojej pasji do wyjątkowych samochodów, o czym pisaliśmy niedawno. Ma w swojej kolekcji drogie i rzadkie okazy, m.in. Bugatti Veyrona i Chirona, Ferrari, Lamborghini, Rolls-Royce'y. Wieść niesie, że zamówił jedno z dziesięciu Bugatti Centodieci i ma także jedyny na świecie egzemplarz Bugatti La Voiture Noire.

Złośliwi powiedzą: zarabia w samym Juventusie ponad 30 mln euro rocznie, kupuje sobie Bugatti za 10 mln euro, a mamie tylko Mercedesa GLC Coupé? Ronaldo znany jest także z hojności i szczerej miłości do mamy, więc na pewno nie poskąpiłby jej tego, co najlepsze. Pamiętajmy, że nie każdy chce jeździć Ferrari czy Rolls-Royce'em, a Mercedes jest wygodny, poręczny i nie rzuca się tak bardzo w oczy. W dodatku sprawił mamie Ronaldo najwyraźniej wiele radości. Gratulujemy!