Warsztaty skierowane są do miłośników fotografii, jak i motoryzacji i będą poświęcone fotografowaniu samochodów (Jeepa Wranglera, Renegade’a i Grand Cherokee) w czasie jazdy po wymagającym terenie. Uczestnicy spotkań poznają tajniki lub pogłębią swoją wiedzę na temat fotografii dynamicznej, jak i produktowej.

Warsztaty do doskonała okazja do zrobienia testu najnowszych aparatów serii Fujifilm X i sprawdzenia działania ich autofocusa. Podczas warsztatów do dyspozycji uczestników będą aparaty serii Fujifilm X, obiektywy Fujinon XF, a także średnioformatowy bezlusterkowiec Fujifilm GFX 50S z obiektywami GF.

Daty i lokalizacje:

- 9, 10, 11 czerwca – SPECJALNA EDYCJA podczas Jeep Campu w Karkonoszach* (zapisy do 28.05)

- 2 lipca (g. 14-19) – Pustynia Siedlecka koło Częstochowy (zapisy do 21.06)

- 8 lipca (g. 14-19) – Poligon w Czarnem koło Szczecinka (zapisy do 27.06)

- 5 sierpnia (g. 14-19) – Autodrom Włościejewki koło Książa Wielkopolskiego (zapisy do 25.07)

*na każdy dzień (9, 10, 11 czerwca) zaproszone zostaną po trzy osoby, które najlepiej wykonają dodatkowe zadanie

Zapisy na akademiafujifilm.pl

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy i rekrutacja. Zapisy odbywają się na stronie akademia.fujifilm.pl/warsztaty.

Poza podstawowymi danymi należy przesłać zdjęcia swojego autorstwa: produktowe, o tematyce samochodowej lub rajdowej. Dodatkowo liczyć się będą linki do blogów oraz kont na Facebooku oraz Instagramie prowadzonych przez kandydatów.

Osoby chcące wziąć udział w Jeep Campie proszone są o wykonanie dodatkowego zadania: przedstawienia siebie w 3-5 zdaniach.

Warsztaty skierowane są do osób pełnoletnich.

Do wygrania aparat FUJIFILM X-T20

Podczas warsztatów ogłoszony zostanie konkurs na najciekawsze zdjęcie. Po każdym warsztacie wyłonionych zostanie dwóch zwycięzców, którzy otrzymają gadżety od Jeepa. Spośród ośmiu wyróżnionych zdjęć wyłonione zostanie najlepsze, którego autor wygra aparat Fujifilm X-T20 z obiektywem Fujinon XC16-50 o wartości 4399zł.