To dobry czas na zakup nowego auta – sprzedaż nowych aut bije rekordy! W stosunku do ubiegłego roku notuje się dwucyfrowy wzrost sprzedaży, a do października 2018 r. zarejestrowano blisko 500 tys. samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t. Rekordowym miesiącem był sierpień, na co wpływ miała nie tylko dobra koniunktura gospodarcza, lecz także konieczność spełnienia obwiązującego od września nowego cyklu pomiarowego WLTP. Dilerzy musieli więc zarejestrować wszystkie zamówione samochody.

Dla kupujących oznacza to z jednej strony duży wybór aut już stojących na placu i łatwiejsze negocjacje ceny, z drugiej – wycofanie wielu modeli i wersji silnikowych. Nadal jednak oferta jest bardzo obszerna! Jak w tym wszystkim się połapać? Które auto będzie najlepszym wyborem i spełni wasze oczekiwania?

Wszystkiego dowiecie się z naszego katalogu „Nowości 2019”. Znajdziecie w nim recenzje, ceny zakupu, wersje silnikowe i wyposażenie, a także dane techniczne, takie jak: osiągi, wymiary czy pojemności zbiornika paliwa i bagażnika. Dowiecie się, ile kosztują dodatki chętnie wybierane przez kupujących, np. nawigacja, tapicerka skórzana czy systemy wsparcia kierowcy, podwyższające komfort i zwiększające bezpieczeństwo podróży. Wszystko w jednym miejscu i podane w bardzo przystępny sposób.

Do katalogu dołączamy duży kalendarz ścienny na 2019 r.

„Katalog Nowości 2019” jest dostępny w dobrych sieciach sprzedaży prasy na terenie całego kraju. Można go również zamówić przez Internet na stronie: www.literia.pl.

Cena: 16,90 zł. Zachęcamy do zakupu!