Pomysł wykorzystania chomików do reklamy bardzo się spodobał, a klip otrzymał prestiżową nagrodę. Wersja limitowana samochodu Kia Soul Hamstar powstała na bazie opcji wyposażenia Soul+. Nadwozie otrzymało czarne elementy na bokach i czarną gwiazdę z logo Hamstar na masce i pokrywie bagażnika. Czarne są także 18-calowe obręcze kół z metali lekkich, pokrywa korka wlewu paliwa. Zderzaki i tylny spoiler pomalowane zostały w kolorze nadwozia. Czarne gwiazdy identyfikujące wersję limitowaną znalazły się także we wnętrzu pojazdu. Znajdziemy je na zagłówkach przednich foteli, na kole kierownicy oraz na rękojeści dźwigni zmiany biegów.

Wyposażenie samochodu obejmuje m.in. elektrycznie otwierany panoramiczny szklany dach, automatyczną klimatyzację, przednie światła mgłowe i system audio z subwooferem, 315 W wzmacniaczem i podświetlanymi głośnikami. Auto napędzane jest czterocylindrowym silnikiem benzynowym o pojemności skokowej 2.0 CVVT o mocy 124 KM przy 6300 obr./min i maksymalnym momencie obrotowym 186 Nm przy 4600 obr./min.

Amerykański importer zamierza ten model sprzedawać w swoich wybranych przedstawicielstwach aż do momentu zupełnego spadku zainteresowania. Cena samochodu Kia Soul Hamstar z czterostopniowym automatem to 20 990 dolarów.