Aby wziąć udział w konkursie wystarczy na adres mailowy konkurs@autoswiat.pl przesłać odpowiedzi na poniższe pytania:

1. Jaka jest rola czujnika G-sensor w kamerkach DrivePro 100 oraz Drivepro 200?

a) Może przyspieszyć samochód.

b) Wykrywa zderzenie oraz automatycznie uruchamia tryb nagrywania awaryjnego. Zarejestrowane w tym trybie pliki są chronione przed nadpisaniem.

c) Dostarcza informacje na temat prognozy pogody.

2. Które z poniższych akcesoriów jest bezpłatnie dołączone do kamerek DrivePro 100 oraz DrivePro 200?

a) Statyw

b) Karta pamięci microSDHC MLC o pojemności 16GB

c) Torba podróżna

3.  Która z cech kamerek samochodowych Transcend spodoba się najbardziej polskim kierowcom i dlaczego? (pytanie otwarte)

Na wasze zgłoszenia czekamy do 1 marca 2015. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy te z poprawnymi odpowiedziami na pytania nr 1 i 2 i najciekawszymi wypowiedziami w zadaniu nr 3.

Pierwsze 50 nienagrodzonych poprawnych zgłoszeń otrzyma także kupony rabatowe na zakup urządzeń Transcend DrivePro 100 w sklepie internetowym X-KOM.PL

Opis nagród:

Transcend DrivePro 100

Foto: Auto Świat

Profesjonalne i wierne nagrywanie obrazu zapewni zbudowany z 6 soczewek obiektyw o szerokim kącie widzenia. Kamerka wyposażona jest w czujnik wstrząsów, możliwość nagrywania awaryjnego z ochroną kluczowych nagrań, a także wbudowaną baterię ułatwiającą dalsze nagrywanie po nagłym odcięciu zasilania. Ciekawą funkcjonalnością jest możliwość zapisywania zdjęć – zrzutów ekranu w trakcie nagrywania lub odtwarzania materiału wideo.

Transcend DrivePro 200

Foto: Auto Świat

Kamerka oferuje bardzo dobrą jakość obrazu w atrakcyjnej cenie. Jej atutami jest obiektyw zapewniający bardzo szeroki kąt widzenia 160 stopni, czujnik wstrząsów, proste aktywowanie trybu nagrywania awaryjnego oraz ochronę najważniejszych nagrań przed nadpisaniem.

Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia pobieranie nagrań zdarzeń drogowych z kamerki bezpośrednio na komputer czy urządzenie mobilne.

Więcej informacji: http://pl.transcend-info.com/product/cvr

Wyniki:

Jarosław Oleksiak

Paweł Wachowski

Piotr Ślęp

Gratulujemy zwycięzcom!