• W Rosji na najtańszą odmianę Łady 4x4 wystarczy 410 910 rubli czyli nieco ponad 20 000 zł
  • Specjalny kamuflaż dostępny jest jako płatna opcja do droższej wersji wyposażenia Luxe
  • Wśród opcjonalnych dodatków do Łady można wybrać klimatyzację, system telematyki oraz aluminiowe felgi

Dokładnie 29 tys. rubli, czyli około 1450 zł. Tyle kosztuje nowa opcja dla Łady 4x4 znanej w Polsce pod nazwą Niwa. Za niemal 1,5 tysiąca złotych można sobie sprawić specjalną wersję kolorystyczną – a ściślej trójbarwny kamuflaż (powstaje na bazie odmiany pomalowanej czarnym lakierem - kolejne warstwy kolorystyczne nakładane są w formie charakterystycznych wzorów).

Opcja kamuflażu dostępna jest w bogato wyposażonej wersji Luxe, za którą trzeba zapłacić ponad pół miliona rubli, czyli nieco ponad 25 tys. zł. Tyle wystarczy na samochód z benzynowym silnikiem 1.7 l o mocy 83 KM. W cenie są światła LED do jazdy dziennej, ABS, wspomaganie kierownicy, podgrzewane fotele przednie, elektrycznie sterowane szyby i 16 calowe stalowe koła z oponami Pirelli.

Łada 4x4 w opcjonalnym kamuflażu. Cena opcji: ponad 1400 zł
Łada 4x4 w opcjonalnym kamuflażu. Cena opcji: ponad 1400 zł

Choć Luxe to jedna z najbogatszych wersji wyposażenia, to Łada przygotowała sporo płatnych dodatków. Na liście opcji są aluminiowe 16 calowe felgi w dwóch wzorach, czujniki parkowania, orurowanie z aluminium i stali nierdzewnej, kompresor, system audio firmy Pioneer (radio, głośniki i subwoofer) i nakładki na szyby. Nie zabrakło nawet systemu telematyki z funkcją zdalnego uruchamiania silnika.