Kirei (z jap. piękny) to zapowiedź nie tylko bogatego wyposażenia, ale również rozwiązań, które na naszym rynku pojawią się po raz pierwszy, jak chociażby MX-5 w wersji z miękkim, składanym dachem.

Mazda2 KIREI jest dostępna z silnikiem benzynowym 1.3 MZR o mocy 84 KM, a względem wersji Exclusive wyróżnia ją wyjątkowe wyposażenie jak m.in. automatyczna klimatyzacja, elektrycznie regulowane szyby z przodu i z tyłu, układ dynamicznej kontroli stabilności toru jazdy DSC, elektroniczny układ kontroli trakcji TCS, 15-calowe felgi aluminiowe, reflektory przeciwmgielne, skórzana kierownica oraz gałka dźwigni zmiany biegów, tapicerka materiałowa – wzór Sport.

Cena tego modelu w wersji KIREI to 54 700 zł.

Mazda3 KIREI dostępna jest z silnikiem benzynowym 1.6 MZR o mocy 105 KM, a względem wersji Exclusive wyróżnia ją atrakcyjne wyposażenie jak m.in. 17-calowe felgi aluminiowe, reflektory przeciwmgielne, elektrycznie regulowane szyby z przodu i z tyłu, sportowe zderzaki, diodowe światła tylne, spoiler dachowy, sportowe fotele przednie, czarne tarcze wskaźników z podświetleniem w kolorze pomarańczowo-niebieskim, lakier metallic/mica.

Cena wersji KIREI to 73 000 zł.

Mazda6 KIREI dostępna jest z silnikiem benzynowym 2.0 MZR o mocy 155 KM lub wysokoprężnym 2.2 MZR-CD o mocy 163 KM, a w odróżnieniu od wersji Exclusive Plus wyróżnia ją m.in. system audio Bose, Bluetooth, wysokiej jakości tapicerka półskórzana, aluminiowe nakładki na pedały, tarcze wskaźników z podświetleniem w kolorze pomarańczowo-niebieskim, wykończenie kierownicy i konsoli środkowej elementami w kolorze czarnym tzw. fortepianowym, sportowa atrapa chłodnicy i lakier metallic/mica.

Cena wersji KIREI rozpoczyna się od 107 300 zł.

Mazda MX-5 KIREI dostępna jest z silnikiem 1.8 MZR o mocy 126 KM, a jej funkcjonalność podkreślają m.in. miękki dach w kolorze czarnym, wysokiej jakości szara tapicerka skórzana, trzy kolory nadwozia - Aluminium Mica lub Sparkling Black lub Dolphin Grey, chromowane klamki, srebrne obramowania świateł przeciwmgielnych, chromowane obramowanie wlotu powietrza w przednim zderzaku, wstawki na panelach drzwi w kolorze szarym, chromowane obwódki przyrządów i wlotów powietrza na tablicy rozdzielczej, srebrne wykończenie pałąków antykapotażowych, aluminiowe nakładki na pedały.

Cena wersji KIREI to 91 800 zł.

Wszystkie modele serii KIREI są już dostępne w salonach Mazdy w całej Polsce.