"Narciarska" wersja SUV-a Mitsubishi powstała we współpracy z firmą Fischer, która produkuje sprzęt dla narciarzy. Outlander Fischer wyróżnia się licznymi dodatkami i oznakowaniem oraz ciekawym prezentem jakim są narty Fischer RC4 Worldcup SC Pro z wiązaniami RC4 Z12.

"Mitsubishi Outlander Fischer łączy pasję motoryzacyjną z zamiłowaniem do jazdy na nartach. Z badań wiemy, że bardzo wielu naszych klientów przepada za jazdą na nartach i postanowiliśmy przedstawić im propozycję niestandardowego prezentu, który sprawdzi się nie tylko podczas nadchodzących ferii zimowych." – mówi dyrektor działu marketingu i sprzedaży polskiej filii Mitsubishi Adam Męciński.

Nową limitowaną serię Mitsubishi Outlander z logotypem Fischer na klapie bagażnika zbudowano na wersji Intense Plus 4WD. Jako napęd wykorzystano turbodoładowany diesel o pojemności 2,2 litra i mocy 150 KM w połączeniu z sześciobiegową przekładnią manualną oraz 2-litrowy silnik benzynowy o mocy 150 KM z bezstopniową przekładnią CVT. Za napęd na 2 osie odpowiada system Multi-Select 4WD.

7-osobowy Mitsubishi Outlander Fischer Edition wyróżnia się wysokiej jakości skórzaną tapicerką z żółtymi przeszyciami i znakiem firmowym Fischer oraz dywanikami z wyszywanym emblematem tej firmy. Na liście wyposażenia tej wersji znajdują się także dwustrefowa automatyczna klimatyzacja, kamera cofania, system dostępu bezkluczykowego, system audio firmy Rockford Fosgate, zestaw głośnomówiący Bluetooth ze sterowaniem w kierownicy, reflektory ksenonowe, elektrycznie sterowane, składane i podgrzewane boczne lusterka oraz systemy stabilizacji toru jazdy i kontroli trakcji, wspomagania hamowania, ostrzegania o nagłym hamowaniu, wspomagania ruszania pod górę, ABS i komplet 7 poduszek bezpieczeństwa.

Dodatkowo każdy nabywca Mitsubishi Outlandera Fischer Edition otrzymuje w prezencie narty Fischer RC4 Worldcup SC Pro z wiązaniami.

Mitsubishi Outlander Fischer 4WD wraz z nartami Fischer RC4 Worldcup SC Pro kosztuje 114 990 zł brutto z silnikiem benzynowym, a 128 990 zł brutto w wersji z jednostką wysokoprężną. Dopłata za lakier metalizowany wynosi 2900 zł.