• Nissan Navara N-Guard dostępny jest w trzech kolorach – czarnym, szarym i białym
  • Wyposażenie samochód bazuje na najbogatszej wersji Tekna
  • Nissan Navara N-Guard kosztuje minimum 159 150 zł

Nissan Navara N-Guard nazwą nawiązuje do koncepcyjnego modelu EnGuard, zaprezentowanego na Salonie Samochodowym w Hanowerze w 2016 roku. Z kolei Nissan Navara N-Guard zadebiutował na tegorocznym Salonie w Hanowerze.

Nissan Navara N-Guard w porównaniu z innymi odmianami tego modelu wyróżnia się lekko zmienioną stylistyką oraz wzbogaconym wyposażeniem standardowym.

Nissan Navara N-Guard bazuje na najbogatszej odmianie Tekna. W porównaniu z nią kratę wlotu powietrza, obwódki świateł przeciwmgłowych, lusterka, klamki oraz tylny zderzak polakierowano na czarno.

Ponadto boczne stopnie i relingi dachowe są w kolorach, które współgrają zresztą pojazdu. Na pokładzie nie zabrakło także specjalnych 18-calowych alufelg. W seryjnym wyposażeniu znalazły się również przyciemnione oprawy reflektorów i elektrycznie sterowany szyberdach z przyciemnioną szybą.

Nissan Navara N-Guard występuje w jednym z trzech kolorów nadwozia — metalizowanych ciemnoszarym lub czarnym oraz białym perłowym. Na aucie znajdziemy także specjalne naklejki w dolnej części drzwi i skrzyni ładunkowej za tylnym kołem.

We wnętrzu zastosowano przeprojektowane fotele ze skórzaną tapicerką. Siedziska i oparcia ozdobiono wstawkami w kolorze ciemnoszarym i żółtym oraz podwójnymi żółtymi szwami. Taki sam motyw znajduje się na drzwiach oraz na dywanikach z geometrycznym wzorem nawiązującym do naklejek na karoserii.

Nissan Navara N-Guard w standardowym wyposażeniu ma przednie i tylne czujniki parkowania oraz spryskiwacze reflektorów, a także blokadę tylnego mechanizmu różnicowego.

Nissan Navara N-Guard może być wyposażony w pakiet OFF-ROADER AT32, który obejmuje wzmocnione zawieszenie zwiększające prześwit o 20 mm, pełną ochronę głównych podzespołów podwozia oraz większe, 32-calowe opony. W samochodzie można mieć również wysoko wyprowadzony kanał wlotu powietrza, zwiększający głębokość brodzenia.

Standardowe wyposażenie wersji N-Guard obejmuje system wspomagania ruszania pod górę, kontrolę zjazdu, awaryjne hamowanie oraz kamerę 360 stopni.

W Polsce Nissan Navara N-Guard oferowana jest od 159 150 zł w wersji z manualną, 6-biegową przekładnią. Za 5000 zł więcej dostępna jest wersja z 7-biegową skrzynią automatyczną.