W najnowszym wcieleniu Citroen C4 otrzymał nowe przednie reflektory, zmodyfikowany przedni zderzak i deskę rozdzielczą w klimacie marki DS.

Dzięki tym zmianom Citroen C4 potwierdzi w 2015 roku swój wizerunek kompaktowego samochodu, którym podróżowanie i kierowanie jest prawdziwą przyjemnością. Elegancka stylistyka i wszechobecny komfort idą w parze z doskonałymi właściwościami jezdnymi. Wszystkie te zalety stanowią niezbity dowód na to, że marka Citroen potrafi wykorzystać kreatywność i technologiczne osiągnięcia na rzecz dobrego samopoczucia ciała i ducha.

W polskiej ofercie Citroen C4 dostępny jest w dwóch opcjach wyposażenia – Selection i Exclusive oraz oferuje do wyboru pięć jednostek napędowych o pojemności skokowej od 1.2 e-THP do 2.0 HDi oraz mocy od 90 KM do 150 KM.

Bogate wyposażenie oferuje już w standardzie m.in. automatyczną klimatyzację dwustrefową, komputer pokładowy, radar parkowania tyłem, automatyczne światła mijania, zestaw głośnomówiący oraz lusterka boczne składane elektrycznie.

Wyróżniający się pod względem komfortu Citroen C4 drugiej generacji, którego produkcja w zakładach w Mulhouse we Francji od momentu premiery rynkowej w 2010 roku przekroczyła 450 000 egzemplarzy.