Renault Twingo z gamy 2010 jest już dostępne w sprzedaży na polskim rynku. Promocyjne ceny rozpoczynają się od 26, ,9 tys. zł za wersję 1.2 60 Access.

Obecnie wzbogacona oferta francuskiej marki obejmuje pięć wersji modelu Twingo: Access, Authentique, Wind, Rip Curl oraz GT. Dodatkowo gamę uzupełnia model Renault Sport - Twingo R.S.

Główne zmiany w ofercie dostępnej w Polsce objęły  wprowadzenie lusterek zewnętrznych typu Clio w całej gamie Twingo, zastosowanie nowej tapicerki i kołpaków, a także lusterka w osłonie po stronie pasażera oraz uchwytu pasażera z przodu w wersjach Authentique i Wind.

W wersji Wind dostępny jest w opcji dynamiczny przedni zderzak typu Rip Curl, który montowany jest zarówno ze światłami przeciwmgłowymi jak i bez nich.

Wersja Rip Curl, poza pozostającą bez zmian tapicerką, charakteryzuje się nowa obudową lusterek i świateł przeciwmgłowych w kolorze lśniącej czerni, przeprojektowanymi listwami bocznymi w kolorze nadwozia, daszkiem wyświetlacza centralnego z wykonanym z miękkiego materiału z czerwonymi przeszyciami oraz nową obudową centralnego nawiewu w kolorze lśniącego grafitu. Zmiany zauawżalne są także w obrębie liczników auta, gdzie obudową zegarów i przycisków konsoli centralnej odznaczają się czerwonym kolorem. Samochody w wersjach GT i R.S. pozostały w niezmienionej formie.

Twingo jest także coraz bardziej przyjazne dla środowiska. Poziom emisji CO2 w trzech dostępnych jednostkach napędowych został obniżony. W przypadku silnika 1.2 16V 75 Euro V Renault eco2 poziom emisji CO2/km spadł ze 135 g/km do 119 g, a w silniku TCe 100 Renault eco2 poziom emisji CO2 został obniżony z 138 do 132 g/km i jest coraz bliższy spełnienia kryteriów określonych w normie Euro V.W silniku 1,6 16V 133 KM montowanym w wersji Twingo R.S. emisja CO2 jest o 5 g/km niższa niż poprzednio i wynosi aktualnie 160 g/km.

Dodatkowo Renault pozwala każdemu klientowi spersonalizować swoje Twingo za pomocą specjalnych naklejek na nadwozie, kupowanych pojedynczo lub w zestawach, a także za pomocą ozdobnego wykończenia świateł przeciwmgłowych oraz aluminiowych obręczy kół.